معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهور:

رئیس جمهور فردا به گیلان می‌رود

رييس‌جمهور,گيلان,حسن روحاني

رئیس جمهور فردا چهارشنبه به منظور انجام پانزدهمین سفر استانی خود به استان گیلان می‌رود.

پرویز اسماعیلی معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهور با اعلام این خبر به خبرنگارخبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اعلام این خبر گفت: سفر رئیس جمهور به استان گیلان دو روزه خواهد بود و از صبح فردا چهارشنبه آغاز خواهد شد.

وی به برنامه‌های اولین روز از سفر رئیس جمهور به گیلان اشاره کرد وافزود: در اولین برنامه سفر رئیس جمهور ایشان با حضور در استادیوم شهید عضدی استان گیلان با مردم شریف این استان دیدار خواهد کرد.همچنین در روز چهارشنبه مطابق معمول با نخبگان و ایثارگران و برگزیدگان استان دیدار خواهد داشت و پس از آن در جلسه توسعه سرمایه گذاری استان گیلان با حضور فعالان مختلف بخش‌های خصوصی و مسئولین استان به صورت مشترک شرکت خواهد کرد.

وی اضافه کرد:‌در جلسه توسعه سرمایه گذاری راههای مختلف جذب سرمایه گذاری داخلی و خارجی استان و راههای پیشرفت این استان مورد بررسی قرار خواهدگرفت.

معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهور به برنامه‌های دومین روز از سفر روحانی به گیلان اشاره کرد و گفت: رئیس جمهور روز پنج شنبه از پروژه‌های اقتصادی و زیست محیطی و منطقه‌ای استان گیلان دیدار خواهد کرد و پس از آن شورای اداری استان گیلان به ریاست رئیس جمهور برگزار خواهد شد.

اسماعیلی خاطر نشان کرد:‌رئیس جمهور به عنوان آخرین برنامه‌های سفر استانی به گیلان در نشست خبری اصحاب رسانه استانی شرکت می‌کند.

انتهای پیام

کد N790401