۰
با حضور ۱۲ هزار بسیجی تهرانی

رزمایش الی بیت المقدس برگزار می شود

  • ۶بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

رزمایش الی بیت‌المقدس با حضور ۱۲ هزار نفر از بسیجیان گردان‌های واکنش سریع بیت‌المقدس سپاه حضرت محمد رسول‌الله(ص) تهران بزرگ و با عنوان «حامیان ولایت» ۲۷ و ۲۸ فروردین ماه برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری مهر سردار احمد ذوالقدر جانشین فرمانده سپاه حضرت محمد رسول‌الله(ص) تهران بزرگ در خصوص هدف برگزاری رزمایش الی بیت‌المقدس اظهار داشت: این رزمایش به‌منظور ساماندهی، آموزش، افزایش بنیه رزمی، ارتباط مستمر با بسیجیان، بهره‌مندی از ظرفیت‌های محلی و ملی و تکمیل واحدهای پشتیبانی رزم با حضور بیش از ۱۲ هزار نفر از بسیجیان گردان‌های واکنش سریع برگزار می‌شود.

وی افزود: این رزمایش در دو روز متوالی و از اولین ساعات صبح با فراخوانی و تجمع اقتدار آغاز می‌شود و تا شب با برگزاری راهپیمایی تاکتیکی شبانه ادامه می‌یابد.

سردار ذوالقدر افزود: رزمایش در روز جمعه پس از آموزش‌های عملی کنترل و عملیاتی و کنترل سازماندهی و توجیه فرماندهان گردان و تیپ با اجرای رزمایش در ساعت ۱۷ به پایان می‌رسد و نیروهای بسیجی به خانه‌های خود برمی‌گردند.

جانشین فرمانده سپاه حضرت محمد رسول‌الله(ص) خاطرنشان کرد: تمامی جوانب امنیتی با حضور معاونت‌ها و مسئولین مربوطه برای حفظ سلامتی بسیجیان در نظر گرفته شده و سپاه تهران بزرگ با به‌کارگیری ۵۲ گردان بیت‌المقدس و ارکان ۲۳ گردان امام حسین(ع) در پنج محور در قالب ۲۲ قرارگاه امام هادی(ع) ناحیه‌ای این رزمایش بزرگ را در یک نوبت فراخوانی ۲۴ ساعته و رزمایش ۳۶ ساعته برگزار می‌کند.

رزمایش الی بیت‌المقدس با حضور ۱۲ هزار نفر از بسیجیان گردان‌های واکنش سریع بیت‌المقدس سپاه حضرت محمد رسول‌الله(ص) تهران بزرگ و با عنوان «حامیان ولایت» ۲۷ و ۲۸ فروردین ماه برگزار می‌شود.

در این رزمایش که با موضوعیت دفاع موزائیکی، کمین و ضد کمین و عملیات مقابله با هلی برن و در پنج محور: شهید سلیمانی، شهید انارکی، آل محمد(ص) امام حسن(ع) و شهید زیادیان برگزار می‌شود، ۵۲ گردان از گردان‌های واکنش سریع بیت‌المقدس نواحی مقاومت بسیج سپاه حضرت محمد رسول‌الله فراخوان و به تمرین برنامه‌های تاکتیکی می‌پردازند.

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.