نماینده بیرجند:

پیشرفت کشور، در گرو همدلی و همزبانی ملت و دولت است

دولت و ملت، همدلی و همزبانی

نماینده مردم بیرجند و درمیان در مجلس گفت: پیشرفت کشور هوشیاری بیشتر و وحدت، همدلی و همزبانی بیشتری می‌طلبد، که لزوم آن همدلی و همزبانی بیشتر ملت و دولت است.

نماینده مردم بیرجند و درمیان در مجلس گفت: پیشرفت کشور هوشیاری بیشتر و وحدت، همدلی و همزبانی بیشتری می‌طلبد، که لزوم آن همدلی و همزبانی بیشتر ملت و دولت است.

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدباقر عبادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خراسان جنوبی، گفت: همانطور که شاهد هستیم سیاست کلی استکبار اختلاف‌افکنی و تفرقه است و از لیبی تا افغانستان این وضعیت مشاهده می‌شود.

وی افزود: هدف دشمنان اختلاف‌افکنی در منطقه است تا حکومت قدرتمندی در منطقه وجود نداشته باشد زیرا منافع اسرائیل این را اقتضا می‌کند.

نماینده مردم بیرجند و درمیان در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: اختلاف‌های قومی، نژادی، مذهبی و سیاسی از اهداف استکبار در منطقه است و بحث اختلاف‌افکنی در ایران همیشه در اولویت کاری این‌ها بوده است ولی تاکنون نتواسته‌اند به این امر دست یابند.

عبادی ادامه داد: این امر به دلیل اصولی است که بین مردم ایران و همزبانی نسبت به اهداف جمهوری اسلامی بوده که باعث شده تا مقام معظم رهبری این شعار را برای سال در نظر بگیرند.

وی اظهار کرد: همه دوستداران انقلاب که به نظام جمهوری اسلامی ایران اعتقاد دارند برای تحقق اهداف و شعار سال باید تلاش کنند.

نماینده مردم بیرجند و درمیان در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به این‌که «دو قطبی کردن جامعه خطایی است که نباید انجام شود» گفت: نقدهای دلسوزانه و منصفانه را برتابیم و موضع خصمانه نگیریم و دولت را کمک کنیم که نسبت به تحقق اهداف جمهوری اسلامی موفق شود.

عبادی تاکید کرد: اسیر نقشه‌های دشمن نباشیم و قدر هم را بیشتر بدانیم که با همدلی و همزبانی آینده از آن ماست.

انتهای پیام

کد N785312