استان تهران در صدر جدول تخلفات نوروزی

جواهری: بعد از میوه، بیشترین شکایات مربوط به قیمت مرغ بود

تعزيرات حكومتي

رئیس ستاد نوروزی سازمان تعزیرات حکومتی گفت که بیشترین پرونده‌ تشکیل شده در ایام نوروز مربوط به استان تهران با آمار 7 هزار و 981 فرقه پرونده بوده است.

رئیس ستاد نوروزی سازمان تعزیرات حکومتی گفت که بیشترین پرونده‌ تشکیل شده در ایام نوروز مربوط به استان تهران با آمار 7 هزار و 981 فرقه پرونده بوده است.

به گزارش خبرنگار حقوقی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، علیرضا جواهری در نشست خبری با اهالی رسانه گفت: سازمان تعزیرات حکومتی تحت تاثیر اقبال مردم جهت خرید مایحتاج پایان سال و کثرت سفرها تدابیر ویژه‌ای را برای رفاه حال مردم در نظر گرفته بود.

وی ادامه داد: سازمان تعزیرات حکومتی امسال دارای دو طرح بود؛ اولین طرح آن از 16 اسفند 93 آغاز و تا 29 اسفند ماه ادامه داشت و طرح دوم از اول فروردین لغایت 15 فروردین ماه بود که بیشترین حجم کارکرد این سازمان در مرحله اول صورت گرفت؛ زیرا مردم بیشتر در زمان طرح اول خریدهای خود را انجام داده‌اند.

مدیرکل حقوقی سازمان تعزیرات حکومتی افزود: 46 هزار و 120 فرقه پرونده مربوط به قاچاق کالا، بهداشت و درمان، دارو و دامپزشکی و کالای خدماتی در زمان این دو طرح تشکیل شده است.

جواهری بیشترین پرونده‌های تشکیل شده در این زمان را با 7 هزار و 981 پرونده مربوط به استان تهران دانست و گفت: خراسان رضوی با 3 هزار و 717 فرقه پرونده، استان البرز با 2 هزار و 534 فرقه پرونده، استان اصفهان با 2 هزار و 438 فرقه پرونده و استان فارس با 2 هزار و 125 فرقه پرونده جزء بالاترین میزان تشکیل پرونده در این ایام بوده‌اند.

مدیرکل حقوقی سازمان تعزیرات حکومتی کمترین پرونده در این ایام را مربوط به استان خراسان جنوبی با 196 فرقه پرونده عنوان کرد.

رئیس ستاد نوروزی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: بیشترین شکایت مردمی در این ایام مربوط به بحث میوه بخصوص پرتقال و سیب و نارنگی بوده و بعد از میوه، مرغ بیشترین شکایت مردمی را نسبت به خود داشته است که اکثر شکایت‌ها مربوط به قیمت مرغ و تاریخ مصرف آن بوده است.

ادامه دارد...

کد N780501