• ۴بازدید

بسیج از رسانه‌ها به خاطر پوشش اخبار اردوهای جهادی و راهیان نور تشکر کرد

رييس سازمان بسيج مستضعفين

معاونت روابط عمومی سازمان بسیج مستضعفین در پیامی از رسانه‌ها بابت پوشش اخبار اردوهای جهادی و راهیان نور تشکر کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، متن پیام تشکر اسماعیل احمدی، معاون روابط عمومی سازمان بسیج از رسانه ها به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

بسیج و بسیجیان که به فرموده ی امام راحل« مصداقی از ایثار و فداکاری» هستند از هر فرصت و زمانی برای تحقق اهداف عالیه‌ی انقلاب اسلامی و سیر تکوینی و تکاملی نظام در جهت نیل به تمدن نوین اسلامی تلاش نموده و تمام توان و همت خویش را در مسیر پر پیچ و خم جهاد مصروف می‌دارند. لذا همواره در این پیچ تاریخی، خلوص و صفای باطنی و صداقت و استواری خویش را اثبات نموده‌اند.

آن موعد، این ایثار و فداکاری، معنایی فراتر از اندیشه و فکر بشری به خود می‌گیرد که ثمره های درخت تناور بسیج، شیرین‌ترین لحظه های حیات هر انسانی را که اوقات فراغت و استراحت و بویژه برای ایرانیان، ایام نوروز و لحظه تحویل سال است،برای اعلای کلمه الله و پیشرفت و تعالی حکومت دینی تخصیص داده و در مصداق راهیان نور و اردوهای جهادی عینیت می‌یابد.

کاروان‌های راهیان نور که میلیون‌ها انسان مشتاق را به مشاهد شهیدان فراخوانده و به مثابه بزرگترین عملیات فرهنگی کشور، نقش مبنایی در تحولات فکری و فرهنگی به ویژه در نسل نوجوان و جوان دارد...

و اردوهای جهادی و سازندگی در مناطق و روستاهای محروم کشور که در گام نخست از جهادگران، نیروی همطراز انقلاب اسلامی را پرورش داده و توامان با خدمت به ولی نعمتان انقلاب، گامی اساسی در عدالت گستری و تحقق جامعه اسلامی بر می دارد...

البتّه آن گاه این اقدامات فرهنگی و سازندگی به ثمر مطلوب می‌رسد که بر بال رسانه در اوج افکار عمومی به پرواز در آید که به لطف و مساعی بسیجیان رسانه‌ها و رسانه‌های بسیجی شاهد انعکاس و انتشار اخبار و گزارش‌های مختلف برنامه‌ها و فعالیت‌های کاروان‌های راهیان نور و اردوهای جهادی در عموم رسانه‌های دیداری- شنیداری- سایبری و نوشتاری هستیم که گسترش این دو حرکت بی شک مرهون مجاهدت رسانه‌های انقلابی است.

بحمدلله والمنّه با تشکیل ستاد خبری اردوهای جهادی و راهیان نور در روابط عمومی بسیج و برگزاری جلسات هم اندیشی و ارتباطات صمیمانه و تعاملات دو سویه معاونین و مدیران روابط عمومی بسیج در سراسر کشور با آحاد رسانه‌های محلّی و ملّی؛ امسال شاهد رشد چشمگیر توجه رسانه‌ها به این دو مقوله مهم بودیم که یقینأ حاصل تلاش و مجاهدت مدیران- سردبیران- دبیران سرویس‌ها- خبرنگاران- گزارشگران- تصویربرداران و عکاسان خبرگزاری ها- مطبوعات و پایگاه‌های خبری و رسانه ملّی بودیم که در تهیه و تدوین و انتشار اخبار و گزارش های مکتوب و مصوّر، اقدامی انقلابی نمودند.

معاونت روابط عمومی بسیج، ضمن خدا قوت به آحاد بسیجیان عزیز و مدیران و فرماندهان این تشکل الهی به ویژه در اقشار و معاونت‌های مرتبط در سازمان بسیج و مسئولان و متولیان روابط عمومی سپاه‌های استانی در برگزاری و اجرای با شکوه اردوهای جهادی و کاروان‌های راهیان نور؛ بر خود فرض می‌داند از عموم رسانه‌های انقلابی و ارزشی که در ایام نوروز و نیز قبل و پس از آن در ترویج و نشر فعالیت‌های ارزشمند بسیج همت می‌گمارند تقدیر و تشکر نموده و تلاش‌های ویژه رسانه ملّی را اعم از معاونت صدا، معاونت سیما-معاونت خبر و کلیه شبکه‌ها به ویژه خبرگزاری صدا و سیما- پخش اخبار سیما و صدا- شبکه خبر و باشگاه خبرنگاران جوان ارج نهد.

دوام توفیقات و خدمات ارزنده ی همکاران رسانه‌ای را تحت توجهات جلیه و خفیه حضرت ولیّ عصر ارواحنا له الفداء مسئلت می نماییم. سایه مقام معظم ولایت امام خامنه ای مستدام باد.

اسماعیل احمدی

معاون روابط عمومی سازمان بسیج مستضعفین.

انتهای پیام

وبگردی