معاون هماهنگ کننده نزاجا:

پیشنهاد تدریس بازنشتگان ارتش در دانشگاه‌ها را ارائه داده‌ایم

معاون هماهنگ‌کننده نیروی زمینی ارتش با تاکید بر ضرورت احترام به پیشکسوتان و بازنشستگان ارتش گفت: ما باید در راستای ترویج فرهنگ تکریم پیشکسوتان محکم قدم برداریم و راهکارهای مناسبی یافته و دستورالعمل‌های روشنی را تعریف کنیم زیرا اگر از تجربیات پیشکسوتان استفاده نکنیم فرصت را از دست داده‌ایم.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، سرتیپ علی آراسته در مراسم افتتاح ساختمان جدید دایره امور بازنشستگان نیروی زمینی ارتش گفت: فعالیت‌هایی برای بازنشستگان عزیز صورت گرفته مثل تشکیل شورای عالی بازنشستگان، ولی این اقدامات کافی نیست. یکی از تدابیر فرماندهی نیروی زمینی این است که ارتباط بین نیرو، آجا و سازمان بازنشستگان نیروهای مسلح را بیشتر کنیم و به هر نتیجه ای که در این راه برسیم با تمام قوا آن را انجام خواهیم داد.

وی در ادامه افزود: یکی از پیشنهادهایی که ما ارائه کردیم حضور بازنشستگان ارتش در دانشگاه‌ها به عنوان استادان برجسته و کارکشته است. پیشکسوتان ما باید در دانشگاه‌ها تجربیات ارزشمندی را که در دوران افتخار آفرین دفاع مقدس داشته‌اند را به جوانان منتقل کنند. پیشنهاد دیگر ما حضور بازنشستگان ما در فیلم ها و سریال‌ها به عنوان کارشناسان و مشاوران مجرب است چون این عزیزان جنگ را با تمام وجود درک کرده اند و در بازسازی آن لحظات می توانند بسیار مفید باشند.

آراسته در پایان گفت: ما در شورای عالی بازنشستگان نیروی زمینی شرح وظایف را به اعضای شورا داده ایم و آماده خدمت بدون منت به بازنشستگان عزیز هستیم.

انتهای پیام

کد N770234