پیام سرلشکر فیروزآبادی به مناسبت روز ملی راهیان نور

حسن فیروزآبادی

ایسنا نوشت: سردار سرلشکر بسیجی دکتر سید حسن فیروزآبادی رییس ستاد کل نیروهای مسلح به مناسبت 20 اسفند روز ملی راهیان نور پیامی صادر کرد.

به گزارش خبرآنلاین،در این پیام آمده است:صلوات و سلام خدا و رسول خدا بر روح بلند امام خمینی(ره) و ارواح طیبه شهیدان‌،ایثارگران‌، رزمندگان و حاملان دولت وحی که ارکان عظمت و افتخار انقلاب اسلامی را بر دوش تعهد سرخ و خونین خویش عمل کردند.

گوارا باد بر شهیدان لذت انس و همجواری شان با انبیاء (علیهم صلوات الله) و اولیای گرام و شهدای صدر اسلام و گواراتر بر آنان باد نعمت رضایت حق که «رضوان من الله اکبر» امت بزرگوار به تعبیر رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه‌ای عزیز‌، دورانی خواهد رسید که قدرت ظاهر حق همه‌ِ قله‌های فساد و ظلم را از بین خواهد برد و چشم انداز زندگی بشر را به نور عدالت منور خواهد کرد.

هشت سال استقامت و دفاع در برابر تجاوز و زیاده خواهی استعمار استکبار جهانی‌، داستان ایستادگی و سرافرازی ملتی است که به لطف الهی در امتحانی سخت سربلند و پیروز میدان جهاد و ایثار و شهادت گردید.

هزاران سال از آغاز حیات بشر بر این کره خاکی می‌گذرد‌. مردان و زنانی با همتی مردانه مرده‌اند و تنها کسانی مردانه می‌میرند که مردانه زیسته‌اند و این همان حیات طیبه‌ای است که نوید تمدن نوین اسلامی را به جهانیان می‌دهد که «وَ نُرِیدُ أَنْ نَمُنَّ عَلَی الَّذِینَ اسْتُضْعِفُوا فِی الْأَرْضِ وَ نَجْعَلَهُمْ أَئِمَّه وَ نَجْعَلَهُمُ الْوارِثِینَ».

راهیان نور حقیقتا راهیان حیات طیبه‌اند تا با الگوپذیری از سبک زندگی شهیدان‌، ایثارگران و رزمندگان مجاهد و تربیت کادر آینده انقلاب و نظام جهانی و تمدن اسلامی پیشتاز زمینه‌سازی حکومت مهدوی (عج الله تعالی) باشند.

حرکت بی‌بدیل انقلابی و معنوی میلیون‌ها جوان در بستر عملیات فرهنگی راهیان نور برای حفظ و ارتقای هویت اسلامی ایرانی دفاع مقدس‌، فتح الفتوح دیگری از معجزه‌ انقلاب و رهبری ولایت فقیه است که توانست انقلابی در تربیت تفکر جهادی و فرهنگ عمومی کشور ایجاد نماید.

پاسداشت روز ملی راهیان نور تکریم ارزش‌های حماسی، الهی و انقلابی هشت سال دفاع مقدس است و این راهبرد حقیقی پیشرانه‌ای محرکی است که با تقویت آن می‌توان به انتقال تاریخ فرهنگی دفاع مقدس به نسل آینده و سایر ملت‌های تشنه بیداری اسلامی نائل شد و به عنوان مهمترین ابزار فرهنگی در توسعه پایدار کشور و مقابله با تهاجمات دشمن به آن تکیه نمود.

این جانب ضمن تقدیر و تشکر از همه‌ی مسئولین‌، فرماندهان مدیران‌، خادمان‌،راویان‌، مبلغان و دست اندرکاران راهیان نور کشور ‌، امید واثق دارم که در سایه‌ِ اتحاد،‌ایمان به خدا و تکیه بر توانایی‌های بومی کشور و پیروی از فرامین فرمانده معظم کل قوا امام خامنه‌ای عزیز (مدظله العالی* با عبور ا زهمه گذرگاه‌های دشوار به فضل الهی شاهد دوران اوج و شکوفایی جهان اسلام باشیم.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح

سرلشکر بسیجی دکتر سید حسن فیروزآبادی

220

 

کد N765068