آیت الله سعیدی:

تکفیر و سکولاریسم نسخه جریان سلطه برای مقابله با اسلام ناب است

سیاسی

کرمانشاه - نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: اسلام تکفیری، تشیع لندنی و اسلام سکولاریزه نسخه های جریان سلطه برای ضربه زدن به مکتب ناب رسول الله است.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله علی سعیدی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، صبح امروز در حسینیه ثارالله سپاه حضرت نبی اکرم(ص) با اشاره به اینکه در کشور برای حل مشکلات ۲ نگاه وجود دارد، اظهار داشت: یک نگاه این است که هیچ راهی برای حل مشکلات به جز کنارآمدن با قدرت های بزرگ وجود ندارد و نگاه دیگر آن است که آنچه را تاکنون به دست آورده ایم در سایه استقامت و مقابله با نظام استکباری بوده است.

سعیدی افزود: نگاه اول می گوید ما نمی توانیم یک تنه در برابر زیاده خواهی های قدرت‌های بزرگ مقابله کنیم زیرا مردم مشکلات زیادی دارند و اقتصاد با مشکل مواجه است. این دیدگاه به اقتصاد مقاومتی و روحیه استقامت و پایداری علاقه ای ندارد.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه مشکل انقلاب اسلامی با جهان استکبار ریشه ای و عقیده ای است، گفت: مشکل ما با آمریکا مبنایی است و ما از نظر اعتقادی نمی توانیم با نظام کفر و شرک کنار بیاییم.

نماینده ولی فقیه در سپاه به دو تهدید درونی و بیرونی اشاره کرد و اظهار داشت: ایجاد اسلام تکفیری، شیعه افراطی و اسلام سکولاریزه شده مانند آنچه در کشور ترکیه وجود دارد، از تهدیدات درونی است که برای ملت های اسلامی از بیرون طراحی شده است.

تأکید بر درست مصرف کردن در ایام نوروز

آیت الله سعیدی در پایان با تاکید براینکه صرفه جویی و رعایت اقتصاد مقاومتی بایستی در سفره های عید نوروز نیز رعایت شود، گفت: شاهد هستیم که هر ساله میلیون ها تن گندم برای سبزه های سفره عید نوروز به هدر می رود که در این راستا بایستی صرفه جویی مد نظر قرار بگیرد.

وی خاطر نشان کرد: مردم کشوری که با قدرت های دنیا در حال مبارزه است نباید دور خیابان ها را برای پیدا کردن بهترین کالاهایی بگردند که ضرورتی برای خریدن آنها وجود ندارد و البته نوعی اسراف است.