جعفرزاده: گزینه‌های ریاست مجلس خبرگان افرادی در خط ولایت فقیه هستند

سیاسی

یک نماینده اصولگرای مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه گزینه‌های ریاست مجلس خبرگان افرادی در خط نظام و ولایت فقیه هستند در عین حال از برخی اظهارنظرها در مورد آیت‌الله هاشمی رفسنجانی نیز انتقاد کرد.

غلامعلی جعفرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد:‌ همه کسانی که در مجلس خبرگان رهبری حضور دارند و به ویژه گزینه ریاست مجلس خبرگان به شمار می‌روند افرادی تابع رهبری هستند که هرکدام سالیان سال رفاقت و آشنایی با ایشان دارند.

وی افزود: من متعجب می‌شوم که برخی افراد جایگاهی برای اعضای مجلس خبرگان قائل نیستند و گاهی حتی شاهدیم که یک روزنامه نگار به خود اجازه می‌دهد به بالاترین سرمایه‌های کشور مثل آیت الله هاشمی رفسنجانی توهین کند.

این نماینده مجلس ادامه داد: در شرایطی که رهبری به عنوان فردی در راس نظام آیت الله هاشمی رفسنجانی را همیشه مورد لطف قرار داده، جایگاهی برای هیچ کس متصور نیست که القاب زشتی به ایشان بدهد و مردم هم از توهین به ایشان ناراحت هستند.

جعفرزاده خاطرنشان کرد: هرکدام از کسانی که به عنوان گزینه ریاست مجلس خبرگان مطرح هستند از سوی سایر اعضای این مجلس رای لازم را بیاورد مردم او را قبول خواهند داشت چرا که مردم خود اعضای مجلس خبرگان را انتخاب کرده‌اند و این افراد همگی در خط نظام و ولایت فقیه حرکت می کنند و در صورت به دست گرفتن ریاست مجلس خبرگان هم مایه انسجام، وحدت و وفاق در مجلس خبرگان خواهند بود.

وی در پایان تصریح کرد: ما در شرایطی نیستیم که بخواهیم با لجن پراکنی‌ها اوضاع را آشفته کنیم چرا که کشورمان در شرایط امروز نیاز به وحدت، وفاق و دوستی دارد.

انتهای پیام

کد N759649