ضیافت قرآنی «معراج» ویژه دانشجویان برگزار می‌شود

قرآن کريم

ضیافت قرآنی «معراج» به همت جهاد دانشگاهی استان یزد و به صورت اینترنتی، 19 و 20 اسفندماه در رشته‌های حفظ، قرائت، ترجمه و تفسیر، ویژه دانشجویان برگزار می‌شود.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، جشنواره ضیافت قرآنی «معراج» از زیر مجموعه برنامه‌های المپیاد فرهنگی دانشجویی «آیه» از برنامه‌های هفت شهر شایستگی معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی، به همت جهاد دانشگاهی استان یزد و حمایت و همکاری سازمان فعالیت‌های قرآنی دانشگاهیان در دو بخش دانشجویان و اعضای جهاد دانشگاهی سراسر کشور برگزار می‌شود.

این جشنواره در رشته‌های حفظ 5، 10و 30 جزء قرآن و قرائت تحقیق ویژه آقایان و ترجمه و تفسیر موضوعی آیات کلام‌الله ویژه خانم‌ها و آقایان دانشجو در کلیه مراکز آموزش عالی جهاد دانشگاهی شامل موسسات، دانشگاه‌ها و دانشگاه‌های علمی کاربردی وابسته به جهاد دانشگاهی برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان به شرکت در بخش قرائت (تحقیق) لازم است با مراجعه به سایت مسابقات معراج به نشانی http://www.jdqoran114.ir فایل تصویری قرائت خود را در روزهای 19 و 20 اسفندماه در بخش ثبت نام و شرکت در مسابقه آپلود کنند و یا آن فایل را تا 20 اسفندماه به معاونت فرهنگی مراکز دانشگاهی خود تحویل دهند و یا به نشانی jdqoran@gmail.com ارسال کنند.

پس از داوری آثار توسط هیات داوری، نتایج این بخش از مسابقه، نیمه دوم فروردین‌ماه از طریق سایت مسابقات اعلام خواهد شد و از نفرات برتر برای شرکت در مسابقات نهایی در یزد دعوت به عمل خواهد آمد. مرحله نهایی مسابقات قرائت به صورت شفاهی و با حضور داوران در نیمه اول اردیبهشت‌ماه 94 در یزد برگزار خواهد شد.

برگزاری مسابقه در بخش تفسیر و ترجمه موضوعی ویژه خواهران و برادران در روزهای 19 و 20 اسفندماه 1393 از طریق سایت مسابقات بصورت آن‌لاین خواهد بود که منبع مورد ارجاع شرکت‌کنندگان نیز در همان سایت ارائه شده است. دبیرخانه مسابقات با بررسی نتایج آزمون، نفرات برتر را در نیمه دوم فروردین‌ماه اعلام خواهد کرد. نفرات برتر برای حضور و دریافت جوایز در اختتامیه مسابقات که در یزد برگزار می‌شود دعوت خواهند شد.

بر اساس این گزارش، مسابقه در بخش ترجمه موضوعی، با محوریت آیات اقتصادی کلام‌الله مجید برگزار می‌شود که منابع آزمون در سایت ارائه شده است.

انتهای پیام

کد N748976