در حاشیه سفر رئیس جمهور به قم صورت گرفت؛

از شعار «روحانی مچكریم» تا تلاش برای اخلال در مراسم استقبال

دولت

مردم با شعارهای «روحانی حمایتت می‌کنیم»، «توافق هسته‌ای حمایت‌حمایت»، «اصلاحات زنده باد روحانی پاینده باد»، «روحانی متشکریم»، «صلی‌علی محمد یاور رهبر آمد»، ›دسته گل محمد به شهر ما خوش آمدی» و... به حمایت از روحانی رئیس جمهور خود پرداختند.

سفر استانی امروز رئیس جمهور به استان قم حاشیه‌هایی را در پی داشت.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قم، صبح امروز و در زمان سخنرانی حسن روحانی رئیس جمهور اسلامی ایران در جمع مردم قم و در محل صحن امام رضای حرم حضرت معصومه مردم با شعارهای «روحانی حمایتت می‌کنیم»، «توافق هسته‌ای حمایت‌حمایت»، «اصلاحات زنده باد روحانی پاینده باد»، «روحانی متشکریم»، «صلی‌علی محمد یاور رهبر آمد»، ›دسته گل محمد به شهر ما خوش آمدی» و... به حمایت از روحانی رئیس جمهور خود پرداختند.

جمعیت حاضر در سخنرانی حسن روحانی به اندازه‌ای بود که علاوه بر صحن امام رضای حرم حضرت معصومه بخشی از میدان آستانه و خیابان ارم نیز جمعیت بسیاری را در خود مشاهده می‌کرد.

حسن روحانی صبح امروز با قطار تهران – قم به این شهر آمد و از همان ایستگاه راه آهن تا میدان مطهری و از میدان مطهری تا سه‌راه بازار و از سه‌راه بازار تا حرم حضرت معصومه مورد استقبال گرم مردم قم قرار گرفت.

در این میان برخی از افراد تندرو و افراطی با در دست گرفتن دست نوشته‌‌هایی از جمله «تورم چند درصد، فتنه خط قرمز ماست، نتیجه مذاکره با آمریکا تحریم‌های بیشتر است، من دیپلمات نیستم من انقلابی‌ام» سعی در اخلال در استقبال از رئیس جمهور داشتند که با واکنش مردم و شعارهای حمایت آمیز آنها از دولت تدبیر و امید مواجه می‌شدند.

کد N745381