هیات داوران سی‌وهفتمین دوره مسابقات سراسری قرآن معرفی شدند

قرآن کريم,سازمان اوقاف

رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه اسامی هیات داوران سی و هفتمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در بخش برادران را اعلام کرد.

رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه اسامی هیات داوران سی و هفتمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در بخش برادران را اعلام کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسینی با بیان این‌که «25 داور برادر مسابقات این دوره را در بخش برادران داوری خواهند کرد» اظهار کرد: در رشته قرائت هیات داوران به ریاست، سیدمرتضی سادات فاطمی و نظارت کریم پارچه باف دولتی تشکیل می‌شود.

وی اضافه کرد: استادان عباس امام جمعه و علی اکبر حشمتی در بخش تجوید، هاشم روغنی در بخش لحن، مهدی دغاغله در بخش حسن حفظ، رحیم خاکی و جوادمسگری در بخش صوت، ابوالفضل علامی و محمدرضا شهیدی پور در بخش وقف و ابتداء در این دوره به داوری خواهند پرداخت.

حسینی ادامه داد: در رشته قرائت؛ حمیدهروی و محمدگندم نژادطوسی به عنوان استاد راهنما در این دوره متسابقان را هدایت و راهنمایی خواهند کرد.

رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه با اشاره به این‌که «در رشته حفظ نیز هیات داوران به ریاست حبیب مهکام و نظارت سعید رحمانی تشیکل می‌شود» افزود: محمد حاج ابوالقاسم، معتز آقایی، مهدی حسنی، محمدمهدی بحرالعلوم در بخش حسن حفظ، محمود لطفی نیا در بخش لحن، محمد عباسی در بخش صوت، جواد پناهی در بخش تجوید، حسین اخوان اقدم در بخش وقف و ابتداء در این دوره تلاوت‌ها را داوری خواهند کرد.

وی اضافه کرد: رضاعابدین‌زاده و خلیل دلپاک به عنوان استاد راهنما در این دوره حضور دارند.

انتهای پیام

کد N740343