اطلاعیه خانواده مرحوم صادق طباطبایی/ تشییع ٥ شنبه از حسینیه جماران انجام می‌شود

نسیم آنلاین نوشت:

خانواده صادق طباطبایی در پی درگذشت آن مرحوم اطلاعیه ای صادر کرد. در این اطلاعیه آمده است: امیدواریم بتوان پیکر او را سریع‌تر به ایران بازگرداند تا با بدرقه دوستدارانش در آرامگاه خویش بیارامد. اطلاعات دقیق‌تر در این باره متعاقباً اعلام خواهد شد.

در پی مراجعات و پرسش‌های مکرر امت خداجو و علاقمندان به بیت حضرت امام خمینی(س) و حضرات آیات طباطبایی و صدر به استحضار می‌رساند که تشییع دکتر سید صادق طباطبایی(ره) پس از انتقال پیکر آن مرحوم از آلمان به ایران، صبح روز ٥ شنبه از حسینیه جماران انجام می‌شود. بنا بر این گزارش پیکر آن مرحوم پس از انجام مراسم در کنار مادرشان در حرم امام خمینى به خاک سپرده خواهد شد. جزییات مراسم بزرگداشت آن مرحوم متعاقبا اعلام می شود.

همچنین خانواده صادق طباطبایی در پی درگذشت آن مرحوم اطلاعیه ای صادر کرد:

انا لله و انا الیه راجعون
دکتر سید محمدصادق طباطبایی، این پرورش یافته بیوت آیات عظام صدر و سلطانی طباطبایی، در سحرگاه روز دوم اسفند در سن ٧١ سالگی رخت از این جهان برکشید. او متولد پنجم فروردین ماه، دارای مدرک دکترای بیوشیمی بود و آثار بسیاری در زمینه های علوم سیاسی، ارتباطات و تاریخ معاصر از او به یادگار مانده است.
تصویر او در کنار امام خمینی و امام موسی صدر و به عنوان شخصیتی کلیدی در فعالیت های دانشجویان ایرانی خارج از کشور، در ذهن تاریخ خواهد ماند.
اینک او پس از طی دوره یک ساله بیماری با روحیه ای ستودنی و همواره شاکر، بر کرانه زندگی ابدی ایستاده است. پروردگارا، او را به دیده مغفرت نگریسته، به آغوش رحمت بی منتهای خویش بپذیر، آمین!
امیدواریم بتوان پیکر او را سریع تر به ایران بازگرداند تا با بدرقه دوستدارانش در آرامگاه خویش بیارمد. اطلاعات دقیق تر در این باره متعاقباً اعلام خواهد شد.
فاطمه صدرعاملی، غزاله طباطبایی، عدنان طباطبایی

 


23231

 

کد N738653