فیلم/ کمک گرفتن از داعش برای پیروزی در انتخابات

سیاسی

بنیامین نتانیاهو که خطر شکست در انتخابات کنیست را پیش روی خود می بیند، برای افزایش شانس پیروزی در این انتخابات دومین فیلم تبلیغاتی خود را با کمک گرفتن از گروه تروریستی داعش منتشر کرد.

در این فیلم که در صفحه فیسبوک نخست وزیر رژیم صهیونیستی منتشر شده، یک خودروی شاسی بلند که در آن چهار نفر از اعضای داعش حضور دارند و با خود پرچم های این گروه را حمل می کنند دیده می شوند که از بیابان وارد یک جاده اصلی می شوند. 

آنها پس از چند دقیقه رانندگی در کنار یک خودرو توقف می کنند و از راننده آن به زبان عبری می پرسند «برادر چگونه می توانیم به اورشلیم (بیت المقدس) برویم» و راننده پاسخ می دهد که باید به ست چپ حرکت کنید. 

راشا تودی با انتشار گزارشی در این رابطه می نویسد: بر روی خودروی حامل اعضای داعش آمده که «بی بی (نتانیاهو) را انتخاب نکنید». هدف نتانیاهو از انتشار این فیلم آن بوده که بگوید اگر احزاب چپگرای اسرائیل به رهبری «زیپی لیونی» وزیر خارجه اسبق، در انتخابات ماه مارس به پیروزی برسند راه را برای ورود داعش به سرزمین های اشغالی باز می کنند. 

فیلم/ کمک گرفتن از داعش برای پیروزی در انتخاباتبنیامین نتانیاهو که خطر شکست در انتخابات کنیست را پیش روی خود می بیند، برای افزایش شانس پیروزی در این انتخابات دومین فیلم تبلیغاتی خود را با کمک گرفتن از گروه تروریستی داعش منتشر کرد.