۱
دانشگاه تهران و بنیاد نشر آثار شهید بهشتی برگزار می کنند

همایش بررسی آراء و اندیشه‌های شهید دکتر بهشتی در حوزه «مدیریت»

  • ۵بازدید
  • ۱ رای
  • ۰ دیدگاه

همایش بررسی آراء و اندیشه‌های شهید دکتر بهشتی در حوزه «مدیریت» به همت دانشکده مدیریت دانشگاه تهران، بنیاد نشر آثار و اندیشه‌های شهید دکتر بهشتی و اندیشگاه مدیریت جهادی روز دوشنبه ۲۷ بهمن‌ماه در دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، همزمان با آغاز سی و هفتمین سال انقلاب اسلامی ایران، سمینار بررسی آرا ء و اندیشه‌های شهید دکتر بهشتی در حوزه «مدیریت» در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

در این همایش که با هدف بررسی آراء و اندیشه‌ها و عملکرد شهید بهشتی با رویکرد تاریخی، برگزار می‌شود، دکتر محمدرضا بهشتی فرزند شهید بهشتی و عضو هیئت‌علمی دانشگاه تهران، دکتر مجتبی امیری عضو هیئت‌علمی دانشگاه تهران، دکتر فرشاد مؤمنی اقتصاددان، دکتر علی‌اصغر پورعزت عضو هیئت‌علمی دانشگاه تهران و حجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر مقدم معاون موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی سخنرانی می‌کنند.

«آشنایی با اندیشه‌های محوری و ویژگی‌های شخصیتی شهید بهشتی و نقش او به عنوان یکی از ارکان تأثیرگذار در پیروزی انقلاب اسلامی و استقرار و استمرار آن»، «تبیین بخشی از واقعیت‌های تاریخی انقلاب اسلامی با تأکید بر آراء و اندیشه‌ها و نقش شخصیت‌های مؤثر در این عرصه»، «شناخت تحریف‌های به‌عمل‌آمده در رابطه با شخصیت‌ها و ارکان اثرگذار در پیروزی و استقرار نظام اسلامی» از جمله محورهای برگزاری این همایش است.

همچنین «آشنایی با نقش شهید بهشتی در تدوین قوانین و تثبیت نهادهای قانونی و قانون‌گذاری در کشور»، «آشنایی با نقش شهید بهشتی در مدیریت نهادهای قانون‌گذاری، قضایی و اجرایی کشور» و «آشنایی با شیوه‌های مدیریت شهید بهشتی در سطوح فردی، خانوادگی، سازمانی و اجتماعی» از دیگر اهداف و محورهای برگزاری همایش شهید بهشتی عنوان شده است.

همایش بررسی آراء و اندیشه‌های شهید دکتر بهشتی در حوزه «مدیریت» با همکاری دانشکده مدیریت دانشگاه تهران، ، بنیاد نشر آثار و اندیشه‌های شهید دکتر بهشتی و اندیشگاه مدیریت جهادی دوشنبه ۲۷ بهمن‌ماه ۱۳۹۳ ساعت ۱۴ الی ۱۷ در تالار الغدیر دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.