حجت‌الاسلام آل هاشم با اشاره به راهپیمایی ۲۲ بهمن؛

افزایش تهدیدها حضور حماسی مردم را پر رنگ‌تر کرد

سیاسی

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش، با بیان اینکه راهپیمایی ۲۲ بهمن نمایش اقتدار و عظمت جمهوری اسلامی در سطح جهان است، گفت: هر زمان تهدیدها علیه ایران اسلامی بیشتر بوده، حضور حماسی مردم پررنگ‌تر شده است.

به گزارش خبرگزاری مهر، حجت‌الاسلام و المسلمین سیدمحمدعلی آل هاشم امروز در جمع کارکنان حوزه مرکزی این سازمان، با تبریک حضور حماسی و بی‌نظیر مردم ایران اسلامی در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال، گفت: این حضور در سه عرصه «داخلی، منطقه‌ای و بین‌المللی» قابل تبیین است.

وی با بیان اینکه امروز آمریکایی ها پس از دخالت در امور کشورهای عراق، افغانستان، سوریه و یمن بیش از گذشته ذلیل شده اند، در مورد انعکاس بین‌المللی حماسه ۲۲ بهمن گفت: مهمترین پیام راهپیمایی ۲۲ بهمن نمایش اقتدار و عظمت جمهوری اسلامی ایران در سطح جهان است که با گذشت ۳۶ سال از عمر نظام اسلامی، همچنان استوار و مقتدر ایستاده و اهداف خود را دنبال می کند که این مهم از الطاف الهی است.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش ادامه داد: مردم ثابت کرده‌اند که پشتیبان ولایت فقیه هستند؛ ۳۶ سال قبل پیام آزادی و آزادگی را به جهان و ملت های مستضعف صادر کردند و امروز دوباره در ۲۲ بهمن این پیام را به گوش جهانیان رساندند.

حجت‌الاسلام آل هاشم تصریح کرد: مردم به طرف مذاکرات هسته‌ای به ویژه آمریکا نشان داده‌اند که نظام اسلامی بر سر حقوق هسته‌ای خود ایستاده‌ و هرگز از مطالبات مشروع خود کوتاه نمی‌آید.

وی تصریح کرد: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان داد توطئه‌ها و تحریم‌ها خللی در عزم و اراده مردم ندارد و مردم با تحمل سختی‌ها از آرمان‌های خود دست‌بردار نیستند.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش اظهار داشت: ۲۲ بهمن پاسخ محکمی به طرح «اسلام‌هراسی» دشمنان بود که با استفاده از تروریست‌های خودساخته، قصد مخدوش کردن چهره اسلام را دارند، اما مردم انقلابی ایران ثابت کرده اند پیامبر اعظم (ص) را از عمق جان و با عشق و ارادت دوست دارند.

حجت‌الاسلام آل هاشم، در مورد ابعاد منطقه‌ای حماسه ۲۲ بهمن اظهار کرد: یکی از اهداف دشمنان از تاسیس و پشتیبانی گروه‌های تروریستی همچون «داعش»، تضعیف موقعیت جمهوری اسلامی در منطقه است، اما این راهپیمایی نشان داد نظام اسلامی در مسیر خود و با حمایت مردم در سایه رهبری انقلاب از جایگاه و موقعیت تعیین‌کننده ای برخوردار است.

نماینده ولی فقیه در ارتش با اشاره به حمایت‌های رژیم صهیونیستی از گروههای تروریستی و تهاجم به سوریه تصریح کرد: حماسه حضور ملیونی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان داد که رژیم صهیونیستی نمی‌تواند از موقعیت ایجاد شده سوء استفاده کند.

وی ادامه داد: ۲۲ بهمن نشان داد که ملت ایران بر سر آرمان‌های خود که یکی از آنها حمایت از فلسطین است، ایستاده‌اند و امروز منطقه جهان اسلام دستخوش «بیداری اسلامی» است.

حجت‌الاسلام آل هاشم گفت: ۲۲ بهمن در داخل کشور نشان‌دهنده وحدت و انسجام ملی است و مردم ما پس از ۳۶ سال هنوز منسجم و متحد گوش به فرمان رهبر انقلاب و مقتدای خود هستند و پای آرمان‌های انقلاب ایستاده‌اند.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش، در پایان سخنان خود در مورد حضور مردم و همچنین تکلیف و وظیفه مسئولان نسبت به مردم تصریح کرد: حضور حماسی مردم در راهپیمایی شکوهمند ۲۲ بهمن، مسئولیت‌ها و تکالیف مدیران و مسئولان در پیشگاه مردم را بیشتر کرد تا بدانند کسانی که همواره یار امام (ره) و رهبری بوده‌اند، مسئولیتشان سنگین‌تر از گذشته می شود و باید در عرصه خدمت‌رسانی به مردم جدی‌تر تلاش کنند.