نماینده زرند و کوهبنان:

حضور مردم در صحنه، پشتیبانی برای مسئله هسته‌ای است

انرژي هسته‌يي,راهپيمايي,22 بهمن,دهه فجر

نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی گفت: حضور مردم در صحنه پشتیبانی برای مسئله هسته‌ای است و قدرت چانه‌زنی تیم مذاکره کننده را بالا می‌برد.

نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی گفت: حضور مردم در صحنه پشتیبانی برای مسئله هسته‌ای است و قدرت چانه‌زنی تیم مذاکره کننده را بالا می‌برد.

حسین امیری‌خامکانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه کویر، با بیان این‌که «راهپیمایی 22 بهمن در شهرستان‌های زرند و کوهبنان از شکوه بالایی برخوردار بود» افزود: این راهپیمایی نسبت به سال گذشته بسیار عظیم‌تر و چیزی در حدود 15 درصد رشد جمعیت داشته است.

وی با اشاره به این‌که «در 36 سالی که از عمر نظام جمهوری اسلامی می‌گذرد پستی و بلندی‌ها را پشت سر گذاشته‌ایم» ادامه داد: اما در حال حاضر در میدان جنگ اقتصادی هستیم و از طرف دیگر کارزار مذاکرات هسته‌ای داغ است و حضور مردم می‌تواند پشتوانه خوبی برای تیم مذاکره کننده باشد.

این نماینده مجلس با بیان این‌که «همواره در این سال‌ها حضور مردم در صحنه، برکات خود را نشان داده است» تصریح کرد: قطعا حضور چشمگیر مردم در راهپیمایی 22 بهمن معادلات جهانی را تغییر داده و حتی قدرت چانه‌زنی تیم مذاکره کننده ما در مذاکرات هسته‌ای را بالاتر می‌برد.

امیری در ادامه بیان کرد: حضور مردم این پیام را به همه کشورهای جهان می‌دهد که پشتیبان نظام خود بوده و شتاب‌زده و دستپاچه تصمیمی را نمی‌گیرند که در آینده عزت کشور اسلامی ایران زیر سوال ببرد.

وی در پایان با ابراز امیدواری به اینکه توافق هسته‌ای خوب و سازنده صورت بگیرد، خاطر نشان کرد: مردم همواره در صحنه و حامی تصمیمات نظام خواهند بود.

انتهای پیام

کد N723744