مطهری در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن:

سخنان رهبری در پشتیبانی از تیم مذاکره کننده فصل الخطاب است

مجلس

اگر مذاکرات دو مرحله‌ای شود آمریکا به طریقی دیگر در مذاکرات انشعاب ایجاد می کند و به مذاکرات آسیب می‌زند، اما برنامه تیم مذاکره کننده هسته ای هم همین بوده که توافق یک مرحله ای باشد و تحریم‌ها یک جا برداشته شود.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اظهارات اخیر رهبری درباره مذاکرات هسته‌ای کمکی به تیم مذاکر‌کننده بود و ایشان تاکید دارد که تکلیف مذاکرات یک جا معلوم شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، علی مطهری در حاشیه مراسم راهپیمایی 22 بهمن در جمع خبرنگاران گفت: اگر مذاکرات دو مرحله‌ای شود آمریکا به طریقی دیگر در مذاکرات انشعاب ایجاد می کند و به مذاکرات آسیب می‌زند، اما برنامه تیم مذاکره کننده هسته ای هم همین بوده که توافق یک مرحله ای باشد و تحریم‌ها یک جا برداشته شود.

وی با تاکید بر اینکه هم جنبه حقوقی و هم جنبه فنی مذاکرات رعایت شده است، اظهار داشت: تیم مذاکره‌کننده تاکنون اجازه نداده‌اند که مسائلی مانند فلسطین، موشک‌های بالستیک و حقوق بشر وارد روند مذاکرات شود.

مطهری در پاسخ به سوالی که درباره کاهش قیمت نفت مطرح شد، تصریح کرد: کاهش قیمت نفت تنها برای ضربه زدن به جمهوری اسلامی ایران نبوده چراکه عوامل مختلفی در آن و حتی در حاشیه این موضوع وجود دارد، لذا باید بگویم که کاهش قیمت نفت فرصتی برای کشورمان است که به سمت اقتصاد بدون نفت حرکت کرده و بودجه را بدون نفت ببندیم.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در خصوص حضور پر رنگ مردم در راهپیمایی 22 بهمن امسال خاطر نشان کرد: حضور مردم در صحنه در اخذ تصمیمات دشمنان موثر و مفید خواهد بود، بطوری که غرب باید احساس کند که مردم پشتیبان مسئولان و نظام جمهوری اسلامی هستند.

کد N722584