/22 بهمن؛ شکست آمریکا در مقابل منطق ایران/

جهانگیرزاده: تداوم عزت ایران در گرو حضور پرشور مردم در صحنه است

22 بهمن,دهه فجر

قائم مقام مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی گفت: مردم ایران با اجتماع بزرگ خود در روز 22 بهمن نشان دادند به اصول انقلاب اسلامی پایبند بوده و در راه صیانت از آن از هیچ حرکتی فروگذار نمی‌کنند.

قائم مقام مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی گفت: مردم ایران با اجتماع بزرگ خود در روز 22 بهمن نشان دادند به اصول انقلاب اسلامی پایبند بوده و در راه صیانت از آن از هیچ حرکتی فروگذار نمی‌کنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه اصفهان، جواد جهانگیر زاده در مراسم راهپیمایی 22 بهمن در شهرضا، تداوم عزت و افتخار ایران را در گرو حضور پرشور مردم در صحنه دانست و اظهار کرد: نقش بی بدیل مردم در حمایت و صیانت از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن بی نظیر و ستودنی است.

وی در ادامه افزود: امروز تنها شاهد مخالفت با انقلاب اسلامی نیستیم بلکه دول استکباری جهان با اصل اسلام و حرکت نجات بخش آن مخالف هستند.

قائم مقام مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی همچنین با اشاره به تحولات جاری در منطقه خاورمیانه، نقش ایران در حفظ امنیت منطقه را بی بدیل دانست و عنوان کرد: امروزه ایران به کانون ثبات و امنیت در منطقه بدل شده و این در حالی است در بسیاری از کشورهای منطقه به دنبال تلاش استکبار برای ناامن کردن منطقه خاورمیانه دست خوش تلاطم و آشوب هستند.

جهانگیرزاده، ایران را موتور محرکه تمامی جنبش‌های آزادی بخش در منطقه دانست و افزود: در حال حاضر 4 پایتخت بزرگ منطقه یعنی صنعا، دمشق، بیروت و بغداد تحت تآثیر جمهوری اسلامی ایران هستند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به مذاکرات تیم دیپلماسی ایران و گروه 1+5 گفت: به تصریح رهبر فرزانه انقلاب دشمنان ما باید بدانند تیم مذاکره کننده هسته ای ایران اراده ملتی بزرگ را در جریان مذاکرات عملی می‌کند و از این نظر حضور پرشور مردم در روز 22 بهمن پشتوانه محکمی برای آن‌هاست.

قائم مقام مرکز پژوهش‌های مجلس ضمن تاکید بر نقش بی بدیل مردم در صیانت از انقلاب اسلامی عنوان کرد: مردم ایران انقلاب را به پیروزی رساندند و با مدیریت خود جریانات خطرناکی مثل قائله کردستان و جنگ تحمیلی را از سر گذراندند و همه این دستاوردها مرهون از خود گذشتگی‌های آن‌هاست.

انتهای پیام

کد N722199