/22 بهمن؛ شکست آمریکا مقابل منطق ایران/

عارف: فرمایشات رهبری برای مذاکره‌کنندگان راهگشاست

22 بهمن,دهه فجر

رییس بنیاد امید ایرانیان از تحرکات جریان‌های سیاسی کشور برای انتخابات مجلس دهم خبر داد و ابراز امیدواری کرد که جبهه‌های مختلف در انتخابات آینده بتوانند به انسجام دست یابند.

رییس بنیاد امید ایرانیان از تحرکات جریان‌های سیاسی کشور برای انتخابات مجلس دهم خبر داد و ابراز امیدواری کرد که جبهه‌های مختلف در انتخابات آینده بتوانند به انسجام دست یابند.

محمدرضا عارف در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: تحرکاتی بین جریانات سیاسی برای انتخابات مجلس آینده وجود دارد که مایه خوشحالی است و ما امیدواریم این تحرکات به انسجام درونی جبهه ها برسد.

وی با ابراز امیدواری نسبت به وجود لیست های قوی برای انتخابات مجلس دهم اظهار کرد:‌ امیدواریم مردم بتوانند در شرایطی مناسب حضوری جدی در انتخابات داشته باشند. این فعال سیاسی در پاسخ به این سوال که از وی به عنوان یکی از سرلیست‌های اصلاح طلبان در انتخابات یاد می شود، گفت: بحث سر لیست و ته لیست مطرح نیست بلکه بحث مهم اکنون مشارکت در انتخابات است تا بتوانیم انتخاباتی در شأن جمهوری اسلامی داشته باشیم و این فرصت وجود دارد که کاندیداهای مختلف هم اعلام حضور کنند.

رییس بنیاد امید ایرانیان درباره فرمایشات اخیر رهبری درباره مذاکرات گفت: مذاکره کنندگان همواره منویات رهبری را مبنای مذاکرات‌شان قرار می دهند و قطعا فرمایشات اخیر ایشان هم برای مذاکره کنندگان راهگشا خواهد بود. آن‌ها تلاش می کنند از حقوق حقه ما دفاع کنند و ان‌شاءالله به نتایج خوبی دست یابند.

عارف با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران برنامه های توسعه ای خود را مستقل از تحریم ها دنبال می کند، افزود: ان‌شاءالله در چارچوب منویات رهبری می توانیم بر خیلی از مشکلات اقتصادی و مسائل که با آن روبرو هستیم فایق بیاییم و با وجود تحریم‌ها برنامه‌های خود را پیش ببریم.

انتهای پیام

کد N722188