۰
/22 بهمن؛ شکست آمریکا در مقابل منطق ایران/

عضومجلس خبرگان:حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن محاسبات دشمن را برهم زد

  • ۲بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن محاسبات دشمن را برهم زد.

آیت الله حسن ممدوحی همزمان با سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه قم، افزود: ملت ایران با حضور گسترده خود در راهپیمایی 22 بهمن پاسخی کوبنده به دشمنان دادند و ثابت کردند که 22 بهمن همواره خاری در چشم دشمنان است.

عضو خبرگان رهبری عنوان کرد:دشمنان در طول انقلاب تلاش کردند با توطئه‌های مختلف، میان مردم، انقلاب و رهبری فاصله ایجاد کنند، اما ملت بصیر و انقلابی ایران با هدایت رهبر معظم انقلاب فرصتی برای تحقق اهداف دشمن باقی نگذاشتند.

وی اتحاد و همبستگی را از مهم ترین ویژگی های ملت ایران دانست و تصریح کرد: این انقلاب با رهبری امام خمینی(ره) و از خود گذشتگی ملت ایران به ثمر نشست در واقع یکی از رمزهای مهم پیروزی انقلاب، اتحاد و همبستگی ملت ایران در مقابل مزدوران و یاوه گویان بود.

ممدوحی، وحدت و انسجام مردم در راهپیمایی 22 بهمن را ستودنی دانست و گفت: این روز می تواند الگوئی مهم برای مردم دنیا در مواجه با استکبار جهانی باشد چرا که وحدت ملت ها مجالی برای مستکبران باقی نمی گذارد.

وی ادامه داد: راهپیمایی امروز تجلی اقتدار ملت ایران در برابر دشمن بود چرا که حضور گسترده مردم وحدت و انسجام ملت ایران را به رخ دشمن کشید و حماسه ای بزرگ همچون سال‌های گذشته خلق شد.

عضو خبرگان رهبری بیداری اسلامی را یکی از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی برشمرد و عنوان کرد: بعد از پیروزی انقلاب و در سال‌های اخیر بسیاری از ملت ها به بیداری اسلامی رسیدند و حضور ملت ایران در این راهپیمایی عظیم، مردم ستمدیده دنیا را دلگرم کرد.

ممدوحیی گفت: ملت ایران با حضور در راهپیمایی 22 بهمن نشان دادند که دست از ولایت و آرمان های رهبری بر نمی دارند و از انقلاب و دستاوردهای آن که با خون شهیدان به دست آمده است صیانت خواهند کرد.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.