پژمانفر:حضور مردم، قدرت ایران را به رخ جهانیان می‌کشد

22 بهمن,دهه فجر

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی گفت: دهه فجر یادآور ارزش‌های دینی، استقلال و سربلندی ملت ایران در برابر کفر و استکبار جهانی است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)-منطقه خراسان، حجت الاسلام والمسلمین نصرالله پژمانفر بیان ظرفیت‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی به جهانیان را مهم‌ترین رویکرد برنامه‌های دهه فجر دانست و اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران تنها یک اتفاق مدیریتی نیست، بلکه جریانی است که مبناهای فکری و تحولات بزرگی همچون بیداری اسلامی را در داخل و خارج کشور رقم زده است.

وی ادامه داد: امروزه ایران به برکت انقلاب اسلامی یکی از مهمترین کشورهای جهان محسوب می‌شود که توانسته در تمام زمینه‌های علمی، پژوهشی، هسته‌ای، پزشکی و غیره موفقیت‌های چشمگیری به دست آورد.

وی افزود: مردم غیور ایران صاحبان اصلی این انقلاب هستند که ما باید از این ظرفیت‌های مردمی در راستای حفظ و صیانت از انقلاب اسلامی بهره بگیریم.

این نماینده مجلس با اشاره به این‌که «حضور پرشور مردم در برنامه‌های دهه فجر به ویژه راهپیمایی عظیم 22 بهمن ظرفیت بالای انقلاب اسلامی را به رخ جهانیان می‌کشد»، گفت: فراگیر شدن امواج انقلاب اسلامی در نقاط مختلف جهان، الگویی برای نهضت‌های اسلامی منطقه و ملت‌های آزادی‌خواه جهان است.

وی تاکید کرد: ما برای رسیدن به پیروزی هزینه‌های زیادی پرداخت کرده‌ایم که مهمترین و ارزشمندترین آن‌ها شهدا هستند؛ بنابراین یاد و نام آن ها باید همیشه سرلوحه کار مردم و مسئولین باشد.

انتهای پیام

کد N721294