بیانیه سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی به‌مناسبت 22 بهمن

سازمان فرهنگ و ارتباطات,راهپيمايي,22 بهمن,دهه فجر

سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی با صدور بیانیه‌ای ملت قهرمان ایران را به حضور حماسی در راهپیمایی 22 بهمن فرا خواند.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، در این بیانیه آمده است:

«در سی و ششمین سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران خداوند متعال را برای این نعمت بزرگ سپاس می‌گوییم و به ملت قهرمانی که با تبعیت از مقتدای خود امام راحل عظیم الشان(ره) افتخار این انقلاب عظیم را به نام خود ثبت نمودند، درود می‌فرستیم. ملتی که ادامه حیات خود را به برکت تدابیر رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‏‌ای (مد ظله العالی) در مسیر پر تلاطم دنیای کنونی می‌پیماید و اکنون در جایگاه شایسته‌ای از ثبات و اقتدار ملی قرار دارد که با تمدن نوین اسلامی - ایرانی خود، جهانیان را به تحسین واداشته است.

دهه فجر یادآور اوج هنرمندی ملت بزرگ و ریشه داری است که در سایه ی وحدت کلمه، خودباوری و خدامحوری به برچیدن نظام طاغوت همت گمارد و بذر امید را دل مسلمانان و آزادگان سراسر جهان کاشت.

سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی به خود می‌بالد که نمایندگی چنین ملت، تمدن و انقلابی را در عرصه فرهنگی جهانی بر عهده دارد و تلاش می‌نماید که با بهره مندی از رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) حامل اقتدار معنوی نظام و کشور اسلامی‌مان باشد.

ما به عنوان دیده بانان فرهنگی کشور در اقصی نقاط جهان به ملت عزیز خود اعلام می‌کنیم که چشمان جهانیان به ویژه ملت‌های مسلمان به حضور باشکوه شما در راهپیمایی عظیم 22 بهمن در سراسر کشور دوخته شده است. پس همچون سال‌های پیش، سالهای حماسه و افتخار این سرزمین، مهمترین ویژگی انقلاب و مردم عزیزمان یعنی عنصر ولایت‌پذیری را در معرض دید همگان قرار داده و با لبیک به خواست رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت الله العظمی خامنه‏‌ای (دام ظله العالی) خیابان‌های این سرزمین را با گام‌های استوارتان لبریز از حماسه حضور سازید.»

انتهای پیام

کد N721235