۱
احمدی در گفتگو با مهر:

مردم با شعار عزت و استقلال در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کنند

  • ۵بازدید
  • ۱ رای
  • ۰ دیدگاه

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به شرایط ویژه منطقه و فضای بین الملل گفت: مردم با شعار عزت و استقلال در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کنند.

حجت الاسلام وحید احمدی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: غرب با طرح تمدید مذاکرات یا تقسیم آن به جزئیات و کلیات و تصویب کلیات خواهان آن است که از ایران باج خواهی کند، امتیاز کمتری بدهد و هزینه های ما را بالاتر ببرد.

نماینده مردم کنگان در مجلس شورای اسلامی افزود: اما تنها در سایه انسجام ملی، و عزت خواهی ملت ناچار خواهد بود به چارچوب ها و توافقات مدنظر ایران تن در دهد.

وی با اشاره به راهپیمایی 22 بهمن ماه گفت: راهپیمایی 22 بهمن، نمود اصلی انسجام ملی و استقلال خواهی مردم است و قطعا حضور چشمیگر مردم در این راهپیمایی بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

این نماینده عضو کمیسیون امنیت ملی با اشاره به سخنان رهبر انقلاب در دیدار فرماندهان و کارکنان نیروی هوایی ارتش و پدافند هوایی گفت: رهبری فرمودند ملت ایران در روز ۲۲ بهمن نشان خواهد داد که زیر بار حرف زور نمی رود و پاسخ هر تحقیر کننده ای را نیز با ضربه متقابل خواهد داد.

وی تاکید کرد: همان طور که رهبری فرمودند، مردم به مخالفان نشان خواهند داد که محکم بر سر منافع ملی و استقلال خود ایستاده اند و غرب نمی تواند چیزی را به ایران تحمیل کند که عزت ملی را کاهش دهد.

حجت الاسلام احمدی با اشاره به شرایط ویژه منطقه و بین الملل گفت: مردم ایران همواره با حضورشان نشان داده اند که برای حفظ ارزش های انقلاب و نظام ایستاده اند، مخصوصا در این برهه حساس نیز با هوشیاری این مسئله را به اثبات خواهند رساند.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی افزود: در شرایط خاص فعلی قطعا حضور مردم در راهپیمایی 22بهمن این اقتدار و انسجام را پررنگ تر از همیشه نشان خواهد داد و پیامی خواهد بود به دیگر قدرت ها که ما همچنان هستیم و هیچ چیزی نمی تواند زمینه تضعیف یا شکنندگی ما را به دنبال داشته باشد.

 

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.