بازتاب گسترده يك‌خبر درباره حوادث سال88

افراد قطع نخاع‌ شده , حوادث 88

انتشار خبر سخنراني فرمانده سابق سپاه محمد رسول الله(ص) تهران كه گفته است ۸۳۰ نفر در حوادث سال ۱۳۸۸ قطع نخاع شده‌اند، بازتاب وسيعي در رسانه هاي فارسي زبان خارج از كشور داشته است.

به گزارش بهارنيوز، اين خبر بلافاصله پس از انتشار در سايت‌هاي اصولگراي فارس، تسنيم و مشرق، جزو خبرهاي مهم و پربازديد سايت‌هايي خبري همچون بي بي سي فارسي، راديو فردا، بالاترين و... شد كه پس از چند ساعت خبرگزاری فارس بخش‌هایی از خبر اولیه خود از جمله سخنان سردار همدانی در باره افراد قطع نخاع‌شده را حذف کرد اما همچنان در بسياري از سايت هاي خبري اصولگرايان ديده مي‌شود.

به گزارش سايت اصولگراي مشرق، سردار حسین همدانی در دفتر نماینده ولی فقیه در استان همدان،  با اشاره به تلاش برخی برای بخشش سران فتنه، با بیان اینکه سران فتنه قابل بخشش نیستند، گفت: بیش از 830 نفر در جریان آتش فتنه قطع نخاع شدند. به گفته وی به فرض بخشش آنها از سوی خانواده جانبازان و شهدا، سران فتنه به خاطر خدشه‌ای که به انقلاب وارد کردند، قابل بخشش نخواهند بود. فرمانده سابق سپاه تهران با بیان اینکه مردم باید محاکمه آنها از دستگاه قضایی را مطالبه کنند تا دیگر کسی جرأت برافروختن آتش فتنه در نظام را نکند.
کد N718681