بیانیه اتحادیه مجمع تشکل‌های اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد به مناسبت دهه فجر

اتحادیه مجمع تشکل‌های اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی به مناسبت دهه مبارک فجر بیانیه‌ای صادر کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) بخشهایی از این بیانیه در ذیل می‌آید:

«دهه فجر فرصت بازنگری در ارزش‌ها و آرمان‌هاست. انقلاب اسلامی، انقلابی بود در روش‌ها، سنت‌های جاهلی، بیداری مسلمانان و آزادگان و نفی جهل و غفلت در مقابل استکبار. امام‌خمینی(ره) با نفی بینش‌های متحجر، پای به عرصه اجرای احکام الهی از رهگذر حکومت اسلامی گذاشت و با پیوند شریعت دینی، عقل و حکومت، حکومتی سراسر نور و پاکی را بنا نهاد؛ از حمایت محرومان و پابرهنه‌ها عدول نکرد و ما را آموخت که عدول از عدالت اجتماعی، عدول از اسلام خواهد بود.

منجی و امام آزادگان، شهیدان و مبارزان، تداوم انقلاب اسلامی را بر بقای حکومت و ولایت اسلامی معنا نمود و حکومت اسلامی را به خلف صالح خود حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای(مدظله العالی) به امانت سپرد تا با پیوند امت و ولایت حاکمیتی برپا نگهدارنده‌ شریعت دینی، امانت‌دار و پاسدار خلق خدا، پناه امت و مستضعفین، هادی تعالیم اسلام، مقاومت در برابر بدعت‌های کج‌اندیشان و متحجران، در دین و مبارزه با دشمنان و ملحدان، انقلاب اسلامی قوام و بقا یابد.»

«مجمع تشکل های اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی ضمن تجدید میثاق با امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی و ادای احترام و وفاداری به مقام شامخ همه شهدای راه اسلام و انقلاب و تمامی زحمتکشان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به ویژه آیت ا... هاشمی رفسنجانی اعلام می‌دارد که پیروی از اندیشه‌های انقلاب بزرگ و شکوهمند اسلامی ایران و شعارهای استکبار و استبدادستیزانه آن، از آنجا که از سرچشمه‌های بلند و رفیع و زلال اسلام ناب نشأت گرفته است، تنها راه دستیابی حقیقی به خیر دنیا و آخرت است و اندیشه‌ها و مشی خمینی کبیر(ره)، و ادامه آن در سلوک و افکار جانشین بر حقش، حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای (مدظله العالی)، ولی امر مسلمین جهان، صراط مستقیمی است که ملت‌های آزادی‎خواه جهان می‌توانند با قدم گذاشتن در آن و تمسک به این ریسمان الهی، به مسیر سعادت رهنمون شوند.

مجمع تشکل‌های اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی با شرکت هرچه با شکوه‌تر و حداکثری خود در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان و دشمنان نظام خواهد زد.»

انتهای پیام

کد N717039