در جلسه هیات‌رئیسه مجلس خبرگان مطرح شد:

دعوت آیت‌الله هاشمی شاهرودی از مردم برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن

سیاست داخلی

مردم ما همواره ثابت کرده اند همانگونه که در تحقق و برپایی نظام اسلامی به رهبری فقیه عادل و اسلام شناس حضور پر شور داشتند در حفظ و نگهداری از آرمانهای امام راحل عظیم الشأن و مقام معظم رهبری نیز از هیچ کوششی فروگذار نخواهند کرد و نظام مبتنی بر مبانی ولایت فقیه را حفظ و محافظت خواهند نمود.

نایب رئیس اول مجلس خبرگان رهبری گفت: 22 بهمن حقیقتاً یوم الله الاکبر انقلاب اسلامی است که با کفایت حضرت امام خمینی(ره) آرزوی دیرینه انبیاء و ائمه معصومین علیهم السلام برای برپایی حکومت اسلامی احیاء شد.

به گزارش ایلنا، آیت الله سید محمود هاشمی شاهرودی نایب رئیس اول مجلس خبرگان رهبری در ابتدای جلسه هیات‌رئیسه مجلس خبرگان رهبری که پنجشنبه برگزار شد با تبریک ایام الله دهه فجر و سالگرد سی و ششمین فجر انقلاب شکوهمند اسلامی 22 بهمن را یوم الله الاکبر خواند و خاطر نشان کرد: 22 بهمن حقیقتاً یوم الله الاکبر انقلاب اسلامی است. این روز با عظمت روزی است که بت بزرگ استکبار و استعمار به دست بزرگوار و با کفایت حضرت امام خمینی رضوان الله تعالی علیه و پشتیبانی همه مردم شریف ایران اسلامی شکسته شد و آرزوی دیرینه انبیاء و ائمه معصومین علیهم السلام برای برپایی حکومت اسلامی احیاء گردید. تمام سرفرازی، پیشرفت های همه جانبه و عظمت و شوکت امروز این کشور و این نظام مرهون همین یوم الله الاکبر است.

وی افزود: مردم ما همواره ثابت کرده اند همانگونه که در تحقق و برپایی نظام اسلامی به رهبری فقیه عادل و اسلام شناس حضور پر شور داشتند در حفظ و نگهداری از آرمانهای امام راحل عظیم الشأن و مقام معظم رهبری نیز از هیچ کوششی فروگذار نخواهند کرد و نظام مبتنی بر مبانی ولایت فقیه را حفظ و محافظت خواهند نمود.

نایب رئیس اول مجلس خبرگان رهبری در ادامه همه مردم شریف ایران اسلامی را به حضور پرشورتر از همیشه در راهپیمایی وحدت آفرین 22بهمن امسال دعوت نمود و گفت: ان شاءالله امسال هم مردم متدین و همیشه در صحنه با شرکت منسجم در راهپیمایی 22 بهمن خط بطلانی بر تحریم ها و توطئه و کید دشمنان اسلام و این انقلاب خواهند کشید و روز به روز بر عزت و سربلندی این انقلاب برآمده از متن مردم افزوده خواهد شد و این مردم خواهند توانست قله های رفیع علم و توانمندی را بیشتر از پیش فتح نمایند و امسال نیز ان شاءالله این را با حضورشان اثبات خواهند کرد.

کد N714393