با صدور بیانیه‌ای صورت گرفت؛

دعوت سربازان گمنام امام زمان (عج) از مردم برای راهپیمایی 22 بهمن

سیاسی

وزارت اطلاعات در بیانیه‌ای، از مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن و افزودن بر یأس دشمنان و دوام نظام جمهوری اسلامی دعوت کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، متن بیانیه وزارت اطلاعات به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی و در آستانه یوم‌الله 22 بهمن به این شرح است؛

«بسم‌ الله الرحمن الرحیم

السلام علیک یا رسول الله (ص)

ملت شریف ایران طلوع سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را در حالی جشن می‌گیرد که پس از سی و شش سال مجاهدت خالصانه؛ همه را متوجه عظمت اسلام عزیز ساخته و ثابت کرده است که این دین نورانی می‌تواند جهان را با صلح و صفا مدیریت کند و بشر فرو رفته در منجلاب را از سختی‌ها برهاند.
 به همین دلیل است که صهیونیسم جهانی در راستای دشمنی با اسلام، با کمک آمریکا و غرب گروه های تکفیری را پدید آوردند تا با طراحی‌های پیچیده اطلاعاتی و دستور به آنان برای ارتکاب شنیع‌ترین جرم و جنایت بشری، ترس و انزجار جهانی را متوجه اسلام عزیز نمایند و در پی آن با استفاده از رسانه های وسیع تبلیغی خود، اولاً اعمال شیطانی و غیر انسانی تروریست ها را به اسلام نسبت دهند و ثانیاً با توهین به رسول اکرم(ص) و آزردن قلب میلیاردها انسان آزاده، سیاست اسلام‌ستیزی را پیش برند.

دشمنان اسلام ناب محمدی (ص) نمی‌دانند که مکر خدا بالاترین مکرها است و خداوند متعال با قدرت لایزال خود از این دین نجات‌بخش حمایت کرده، بیش از گذشته قلب های مردم جهان را متوجه آن خواهد ساخت.

وزارت اطلاعات ضمن تبریک دهه مبارک فجر به شکرانه سالها مجاهدت و صبوری و دست‌آوردهای ارزشمند انقلاب شکوهمند اسلامی و تجدید عهد با آرمانهای والای امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری (دام ظله العالی) و مقابله با توطئه های دشمنان اسلام، از ملت رشید ایران دعوت می‌کند تا پر شورتر از گذشته در راهپیمائی 22 بهمن شرکت نمایند تا هم بر یأس دشمنان و هم بر دوام نظام مقدس اسلامی این ودیعه الهی و یادگار شهیدان بیفزایند.

ان تنصروا الله ینصرکم و یثبت اقدامکم»