۰

وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد: خانه دار شدن 450 هزار متقاضی مسکن مهر در دولت یازدهم

  • ۹بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر اهتمام دولت در تکمیل واحدهای مسکن مهر اعلام کرد: از ابتدای دولت یازدهم از سال گذشته تا پایان امسال 450 هزار واحد مسکن مهر تکمیل و به متقاضیان واگذار شده است.

به گزاش ایسنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، عباس آخوندی در سفر به استان اصفهان با اشاره به اینکه دولت به تمام تعهدات مسکن مهر پای‌بند است، اظهار کرد: در دولت گذشته تنها 50 درصد واحدهای مسکن مهر تکمیل شد و با انتصاب قائم مقام در این حوزه، به صورت مستمر مشکلات مسکن مهر بررسی و پیگیری می‌شود.

وی تاکید کرد: بر اساس پیگیری‌های صورت گرفته وزارت راه و شهرسازی، در روزهای گذشته شورای پول و اعتبار با افزایش میزان تسهیلات بانکی مسکن مهر از 25 به 30 میلیون تومان موافقت کرده است که امیدواریم با این افزایش، روند ساخت مسکن مهر تسریع شود.

وزیر راه و شهرسازی اظهار کرد: بر اساس بررسی صورت گرفته در آبانماه امسال 350 هزار واحد مسکن مهر بلاتکلیف و رها شده بوده است که با پیگیری‌ها متاثر در حال حاضر 209 هزار واحد از این پروژه‌ها، وارد مرحله عملیاتی و ساخت به منظور تکمیل شدن و واگذاری شده است.

آخوندی اعلام کرد: در پروژه مسکن مهر 300 باب مدرسه، 300 باب مسجد و 70 باب کلانتری توسط وزارت راه و شهرسازی در دست ساخت است که تاکنون ساخت 75 باب مدرسه و 70 مسجد به اتمام رسیده است که به زودی به بهره برداری می‌رسد.

وی افزود: در دهه فجر امسال از ابتدای این دهه(12بهمن‌ماه) تاکنون در 4 روز اخیر 50 هزار واحد مسکن مهر در سراسر کشور افتتاح و به متقاضیان واگذار شده است.

وی تاکید کرد: بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته تا پایان امسال 150 هزار واحد مسکن مهر تحویل متقاضیان خواهد شد.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.