عبدی در تذکر شفاهی:

فاسدترین دولت تاریخ ایران، سران نظام را به فساد متهم می‌کرد

مجلس

15 بهمن‌ماه مصادف با یکشنبه سیاه مجلس در دولت دهم است، دولتی که تلاش می‌کرد همه سران نظام را به هر شیوه ممکن به فساد متهم کند، غافل از اینکه «و مکروا و مکرالله و الله خیرالماکرین»اکنون در افکار عمومی فاسدترین دولت تاریخ ایران است.

نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس نهم با بیان اینکه 15 بهمن‌ماه مصادف با یکشنبه سیاه مجلس در دولت دهم است، گفت: دولتی که تلاش می‌کرد همه سران نظام را به هر شیوه ممکن به فساد متهم کند، اکنون در افکار عمومی فاسدترین دولت تاریخ ایران است.

به گزارش ایلنا، ایرج عبدی در نشست علنی امروز (15 بهمن‌ماه) مجلس٬ در تذکر شفاهی خود گفت: یکی از مبانی اصولی و اساسی نظام جمهوری اسلامی، استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی است که مردم انقلابی برای تحقق آن مبارزه کردند.

نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: آزادی در ایدئولوژی اسلامی و اسلامیون انقلابی آزادی بیان و عقیده است. بعد از 36 سال درخت انقلاب آنقدر تنومند شده است که آزادی نظر و نظراتی که علی‌رغم نظر عده‌ای به نفع جمهوری اسلامی نیست ابایی ندارد. بیان نظر مخالف نه تنها ضعفی برای جمهوری اسلامی نیست، بلکه باعث عزت و تقویت آن است. آزادی بیان باعث جلوگیری از فسادهای اقتصادی و سیاسی و اجتماعی و حتی برملا شدن تفکرات الحادی است.

وی خطاب به هیات رییسه و نمایندگان مجلس یادآور شد که از این نعمت با توان مضاعف حمایت کنند و گردش آزاد اطلاعات را به عنوان یک دستاورد مهم خون شهیدان پاس بدارند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی در ادامه گفت: به وزیر نفت درخصوص عدم تسریع در کاهش قیمت گاز بیرانشهر و محاسبه آن بر مبنای تعرفه منطقه سردسیری، و همچنین به وزیر کشور برای رعایت نکردن قانون استخدام معلولان تذکر می‌دهم.

عبدی یادآور شد: 15 بهمن‌ماه مصادف با یکشنبه سیاه مجلس در دولت دهم است، دولتی که تلاش می‌کرد همه سران نظام را به هر شیوه ممکن به فساد متهم کند، غافل از اینکه "و مکروا و مکرالله و الله خیرالماکرین" اکنون در افکار عمومی فاسدترین دولت تاریخ ایران است.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، افزود: از اینکه آقای کری به عنوان ابرقدرت پوشالی با ظریف نماینده سرافراز جمهوری اسلامی قدم می‌زند ابایی نداریم. چرا بعضی از دوستان می‌گویند ظریف با کری قدم زده است؟ کری با ظریف قدم زده است./

کد N711215