۰
روحانی در فرودگاه شهید بهشتی اصفهان:

پتانسیل‌های پیشرفت اصفهان را بررسی می‌کنیم

  • ۵بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
دولت

دولت در این سفر همه پتانسیل‌ها برای پیشرفت اصفهان را بررسی می‌کند که در پایان این سفر این برنامه‌ها را برای مردم خوب و دلاور استان اعلام خواهیم کرد.

رییس جمهوری با بیان اینکه‌ اصفهان پایتخت مواصلاتی کشور است، گفت: این استان قطب کشاورزی، صنعت، فناوری‌های نوین و مرکز علمی و فرهنگی کشور می‌باشد و باید از استعدادهای فراوانی که در این استان وجود دارد، به خوبی بهره‌ گرفت.

به گزارش ایلنا٬ حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی که روز چهارشنبه در فرودگاه شهید بهشتی اصفهان و در جمع خبرنگاران صحبت می‌کرد، با ابراز خرسندی از سفر به اصفهان همزمان با ایام‌الله دهه مبارک فجر، گفت: استان اصفهان در به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس، بسیار تأثیرگذار بود و امروز نیز در توسعه کشور، نقش مهم و اساسی دارد.

دکتر روحانی با اشاره به جلسات متعدد هیأت دولت در تهران به منظور تصویب طرح‌های توسعه‌ای برای استان اصفهان، اظهار داشت: دولت در این سفر همه پتانسیل‌ها برای پیشرفت اصفهان را بررسی می‌کند که در پایان این سفر این برنامه‌ها را برای مردم خوب و دلاور استان اعلام خواهیم کرد، تا با پاسخگویی به مطالبات این عزیزان بتوانیم دین خود را به این مردم ادا کنیم.

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.