روحانی در فرودگاه شهید بهشتی اصفهان:

پتانسیل‌های پیشرفت اصفهان را بررسی می‌کنیم

دولت

دولت در این سفر همه پتانسیل‌ها برای پیشرفت اصفهان را بررسی می‌کند که در پایان این سفر این برنامه‌ها را برای مردم خوب و دلاور استان اعلام خواهیم کرد.

رییس جمهوری با بیان اینکه‌ اصفهان پایتخت مواصلاتی کشور است، گفت: این استان قطب کشاورزی، صنعت، فناوری‌های نوین و مرکز علمی و فرهنگی کشور می‌باشد و باید از استعدادهای فراوانی که در این استان وجود دارد، به خوبی بهره‌ گرفت.

به گزارش ایلنا٬ حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی که روز چهارشنبه در فرودگاه شهید بهشتی اصفهان و در جمع خبرنگاران صحبت می‌کرد، با ابراز خرسندی از سفر به اصفهان همزمان با ایام‌الله دهه مبارک فجر، گفت: استان اصفهان در به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس، بسیار تأثیرگذار بود و امروز نیز در توسعه کشور، نقش مهم و اساسی دارد.

دکتر روحانی با اشاره به جلسات متعدد هیأت دولت در تهران به منظور تصویب طرح‌های توسعه‌ای برای استان اصفهان، اظهار داشت: دولت در این سفر همه پتانسیل‌ها برای پیشرفت اصفهان را بررسی می‌کند که در پایان این سفر این برنامه‌ها را برای مردم خوب و دلاور استان اعلام خواهیم کرد، تا با پاسخگویی به مطالبات این عزیزان بتوانیم دین خود را به این مردم ادا کنیم.

کد N710144