در جریان سیزدهمین سفر استانی دولت:

رئیس‌جمهور صبح امروز وارد اصفهان شد

سیاسی

رئیس‌‌جمهور در سیزدهمین سفر استانی خود، صبح امروز وارد استان اصفهان شد و علاوه بر دیدار عمومی با مردم استان اصفهان قرار است با روحانیون، جامعه ایثارگران، برگزیدگان و سرمایه‌گذاران این استان دیدار کند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، رئیس جمهور در ادامه سفرهای مستمر خود به استان‌های کشور و همزمان با ایام‌الله دهه فجر صبح امروز(چهار‌شنبه) با استقبال نماینده ولی فقیه و امام جمعه استان اصفهان، استاندار و دیگر مقامات ارشد محلی این استان وارد اصفهان شد.

در مراسم رسمی استقبال از کاروان دولت تدبیر و امید پس از نواخته شدن سرود جمهوری اسلامی ایران رییس‌ جمهوری از یگان حاضر در فرودگاه سان دید.

همچنین در این مراسم، فرزند شهیدی به نمایندگی از خانواده شهدا ضمن اهداء گل به رییس‌ جمهوری خیر مقدم گفت.

حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی قرار است تا ساعتی دیگر در اجتماع بزرگ مردم این استان در میدان امام خمینی(ره) سخنرانی کند.

رییس‌ جمهوری در این سفر علاوه بر دیدار عمومی با مردم استان اصفهان قرار است با روحانیون، جامعه ایثارگران، برگزیدگان و سرمایه‌گذاران این استان دیدار کند.

حسن روحانی را در این سفر دو روزه محمد نهاوندیان رییس دفتر رییس‌ جمهوری، حسین فریدون دستیار ارشد رییس‌ جمهوری، معاون رییس‌ جمهوری در امور زنان و خانواده، معاون رییس‌ جمهوری در امور مجلس، مشاور فرهنگی، مشاور رسانه رییس‌ جمهوری و شماری از وزرای کابینه همراهی می‌کنند.