لاریجانی پس از افتتاح بخش زنان و زایمان بیمارستان شهید بهشتی قم:

مجلس در بودجه سال آینده از بخش سلامت حمایت می‌کند

مجلس

عملکرد وزارت بهداشت و درمان و دولت یازدهم خوب بوده و مجلس نیز در بودجه سال آینده حمایت­‌های لازم را برای تقویت بخش بهداشت و درمان به عمل خواهد آورد

رئیس مجلس شورای اسلامی با تقدیر از خیرینی که در زمینه ساخت بیمارستان و مراکز درمانی فعالیت می­‌کنند، گفت: با توجه به اهمیت بخش سلامت کشور مجلس در بودجه سال آینده از بخش بهداشت و درمان حمایت می‌کند.

به گزارش ایلنا، علی لاریجانی امروز (دوشنبه 13 بهمن ماه) در مراسم افتتاح بخش زنان و زایمان بیمارستان شهید بهشتی قم با تشکر از آقای خلیلیان و خیرین دیگری که در موضوع ساخت مراکز درمانی فعالیت می­ کنند، گفت: دولت یازدهم به مسئله بهداشت و درمان توجه خاصی دارد و نباید فراموش کرد که در سال گذشته در همین ایام وضعیت بخش بهداشت و درمان کشور مناسب نبود.

رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در مجلس به تامین منابع مالی بخش بهداشت و درمان توجه خاصی شد که این کار باعث شد که وزارت بهداشت گامی بلند برای رسیدگی به مسائل درمانی کشور بردارد و در این زمینه سرمایه­ گذاری‌های لازم را انجام دهد.

لاریجانی افزود: عملکرد وزارت بهداشت و درمان و دولت یازدهم خوب بوده و مجلس نیز در بودجه سال آینده حمایت­‌های لازم را برای تقویت بخش بهداشت و درمان به عمل خواهد آورد به دلیل اینکه موضوع سلامت مردم بسیار مهم است.

رئیس نهاد قانونگذاری کشور افزود: با یکی از مسئولان بانکی کشور برای سرمایه­ گذاری بیشتر در بخش بهداشت و درمان گفت­گوهایی داشته ­ام تا سرمایه ­گذاری­های لازم را برای احداث بیمارستان انجام دهند.

گفتنی است لاریجانی همراه با مسئولان استانی در مراسم کلنگ­زنی پلی­ کلینیک تخصصی آموزشی، پژوهشی و درمانی بیمارستان شهید دکتر بهشتی شرکت کرد و همچنین بخش زنان و زایمان این بیمارستان را افتتاح کرد.

کد N707540