حجت‌الاسلام سعیدی:

نسبت به دسیسه های دشمن نگاه مدبرانه داشته باشیم

تولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه (س) گفت: آنچه در دنیا حتمی است چیره شدن دین اسلام بر سایر ادیان است لذا باید نسبت به دسیسه های دشمن نگاه مدبرانه داشته باشیم.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه قم، حجت الاسلام والمسلمین سید محمد سعیدی روز یکشنبه در دیدار مسئولان حلقه های شجره طیبه صالحین استان قم اظهار داشت: چشم انداز حرکت ما در برنامه های فرهنگی، باید در صدر برنامه هایمان باشد.

وی افزود: خداوند پیامبری را برای هدایت مردم فرستاد و بناست که این دین بر همه ادیان الهی چیره شود و در این عرصه نباید نگران گذشت زمان بود.

وی با بیان این که در پرتوی این چشم اندار بزرگ، باید هوشیار باشیم، افزود: خداوند در فراز و نشیب هایی که برای بندگان به وجود می آید، خبر از پیروزی حق بر باطل داده است و ما نیز باید به این مقصد نگاه کرده و نگران نباشیم.

سعیدی ادامه داد: خطرات و آفاتی که گاهی در کلام مسئولان به عنوان عوامل بازدارنده برجسته می شود، ناشی از عدم نگاه آنها به هدف اصلی است.

وی با بیان این که ما باید نسبت به برنامه های دشمن، نگاه مدبرانه داشته باشیم، افزود: ما در این دنیا باید بدانیم که بناست دین اسلام بر تمامی دین ها چیره شود و در این مسیر، نگاه به خطرات و آفت ها ما را نگران نخواهد کرد.

امام جمعه موقت قم در ادامه افزود: کافران نسبت به این حقیقت که دین اسلام بر همه ادیان چیره خواهد شد، باور پیدا کرده‌اند؛ از این رو تلاش دارند با همه توانی که دارند، نسبت به رشد این دین الهی ایستادگی کنند.

سعیدی در بخش دیگری از سخنانش توهین به نبی مکرم اسلام(ص)، اسلام هراسی، آتش زدن قرآن و... را از جمله نشانه‌های هراس دشمن از این واقعیت دانست و گفت: دشمن خیلی هوشیار است و در این مسیر از هیچ تلاشی کوتاهی نخواهد کرد، هرچند که راه را اشتباه می روند و نمی دانند که سرانجام محکوم به شکست هستند.

وی خاطرنشان کرد: یکی از وظایف مهمی که بر دوش ماست، این است که در حفظ و بالنده کردن شجره طیبه صالحین تلاش کنیم و جلسات آن را از نظر محتوا غنی سازیم؛ مجالس ما باید مجالس ذکر الهی باشد.

تولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها در پایان افزود: جای تأسف دارد که مسئولان کشور که مدتی خداوند به آنها فرصت داده و امور مردم به آنها واگذار شده است، بخش عمده ای از این زمان محدود را به کوبیدن اشخاص گذشته صرف می‌کنند؛ این زمان ها امانت خدا بر دوش ما است که باید به درستی از آنها استفاده کنیم.

در ابتدای این دیدار فرمانده لشکر علی بن البیطالب (ع) گزارشی از فعالیت های این حلقه ارائه کرد.

انتهای پیام

کد N705352