اسدالله بادمچیان در گفت‌وگو با ایلنا:‎‎‏

خانه احزاب بدنام است

سیاست داخلی

راهكار اصلی من برای خروج از این وضعیت این است كه همه احزاب در یك عنوان جدید جمع شوند و در آن عنوان جدید با محاسبات دقیق و با استفاده از تجربه گذشته تشكل جدید را به وجود بیاورند.

یك عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: من كه شخصا مشكلی ندارم ولی حرف حق من این است كه خانه احزاب بدنام است.

اسدالله بادمچیان در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا٬‎ درباره خانه احزاب و شرایط بازگشایی آن گفت: كسانی امروز می‌خواهند القاء كنند كه همه راضی به شرایط بازگشای خانه احزاب هستند و تنها كسی كه مخالف است بنده هستم.

وی ادامه داد:من كه شخصا مشكلی ندارم بلكه مهم حرف حق است‎‏‏ كه من می‌گویم. حرف حق من این است كه این خانه احزاب بدنام است و در دو دوره انتخاباتی كه داشته است مسئله تقلب در آن بین همه جریان‌ها مطرح شده است.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی افزود: در آن دو دوره گروهی آمدند كه نتوانستند كاری برای خانه احزاب بكنند و بعد هم می‌خواهد امروز یك وضعیت تحمیلی را  برای احزاب به وجود بیاورند.

این فعال سیاسی اصولگرا با بیان اینكه احزاب هیچگاه زیر بار تحمیل نمی‌روند، تصریح كرد: باید وضعیتی به وجود آید كه همه احزاب و جریان‌ها اقناع و بتوانند دور یكدیگر جمع و باهم كار كنند بنابراین این خانه احزاب به این روش مفید نیست.

بادامچیان تاكید كرد: راهكار اصلی من برای خروج از این وضعیت این است كه همه احزاب در یك عنوان جدید جمع شوند و در آن عنوان جدید با محاسبات دقیق و با استفاده از تجربه گذشته تشكل جدید را به وجود بیاورند.

وی گفت: این آقایون اصلاح‌طلب به اصطلاح خودشون كه نمی‌دانیم این اصطلاح را هم تا كی می‌خواهند نگه دارند؛ اصلاح طلب كه چی!! چرا خط ولایت نمی‌گویند چرا خط انقلاب نمی‌گویند چرا آقایون دنبال مقاصد سیاسی خودشان هستند.بنابراین می‌خواهند از خانه احزاب به این صورت استفاده كنند بنابراین احزاب اصولگرا هم كه نمی‌توانند دنبال‌رو  و ابزار این افراد و گروها شوند.

بادامچیان تصریح كرد: امروز اهداف اصلاح‌طلبان با سیاست های كلان نظام همراه نیست لذا حرف آنها پیش نمی‌رود.این را گردن بنده می‌اندازند كه من نمی‌گذارم خانه احزاب فعال شود. اگر من اینقدر قدرت داشتم خیلی خوب بود اما بعید است چنین قدرتی داشته باشم.

کد N701749