جوکار تشریح کرد:

ماجرای کمک‌ بلاعوض به نمایندگان ادوار اصلاح طلب برای تبلیغات انتخابات

سیاسی

جوکار در گفتگو با مهر ضمن محکوم کردن کمک‌های رحیمی از بیت‌المال به برخی نامزدهای انتخابات مجلس برای تبلیغات گفت: در شرایط فعلی نیز کمک‌هایی به نمایندگان ادوار اصلاح‌طلب برای تبلیغات می‌شود، محکوم است.

نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار مهر تصریح کرد: فساد مالی به هر شکل و توسط هر کسی صورت گیرد خلاف قانون است و باید رسیدگی شود؛ چه در دولت فعلی و چه در دولت پیشین.

وی با تاکید بر اینکه اصولگرایان با کسی عهد اخوت نبسته‌اند، گفت: جریان اصولگرایی خود دست به پالایش زده و افرادی که متخلف و قانون گریز بودند را پالایش کرد.

نماینده مردم یزد در مجلس با مبهم توصیف کردن رفتار اصلاح طلبان در قضیه رحیمی، گفت: در مراسم ختم والده آقای رحیمی حضور اصلاح طلبان و پیام‌های تسلیت آنها بسیار پررنگ‌ تر از اصولگرایان بود، اما دلیل حمایت و دلسوزی اصلاح طلبان نسبت به رحیمی برای ما مبهم بود.

جوکار تاکید کرد: اگر فردی مفسد است نباید توسط هیچ گروه و دسته ای در هیچ جایگاهی حمایت شود.

جوکار ضمن محکوم کردن کمک‌های رحیمی از بیت‌المال به برخی نامزدهای انتخابات مجلس برای تبلیغات انتخابات گفت: در شرایط فعلی نیز دولت تدبیر و امید کمک‌هایی بلاعوض یا در قالب وام به نمایندگان ادوار اصلاح‌طلب برای تبلیغات میکند که این نیز محکوم است.

به گزارش مهر، امروز کمال الدین پیرموذن در حاشیه جلسه علنی از جمع آوری امضا برای ارائه نامه‌ای به ریاست مجلس در راستای معرفی 170 نماینده ای که از رحیمی پول برای تبلیغات دریافت کرده اند، خبر داد.

پس از صدور حکم زندان رحیمی، اصلاح طلبان با استفاده از فضای تبلیغاتی سعی در منتسب کردن این جریان فساد به اصولگرایان دارند.