لاریجانی: هدف از سفر به استان همدان بررسی وضعیت اقتصادی استان برای همسان سازی با شرایط ملی است

علی لاریجانی

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: ‌نیت اصلی از سفر به همدان عرض خیر مقدم به مردم شریف استان است و طبعا فرصتی است تا با مدیران اجرایی استان جلسه ای داشته باشیم و با توجه به شرایط کشور وضعیت اقتصادی این استان را بررسی و نیازهایی که وجود دارد را شناسایی کنیم.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری خانه ملت به همدان، دکتر علی لاریجانی صبح امروز (چهارشنبه 8 بهمن ماه) با استقبال محمدناصر نیکبخت استاندار همدان و جمعی از مدیران و اعضای شورای اداری این استان وارد همدان شد و در ابتدای ورود به همدان به مقام شامخ شهدای این استان ادای احترام کرد.

رئیس مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران در تشریح برنامه های سفر دو روزه اش به همدان گفت: نیت اصلی از این سفر عرض خیر مقدم به مردم شریف همدان است و طبعا فرصتی است تا با مدیران اجرایی استان جلسه ای داشته باشیم و با توجه به شرایط کشور وضعیت اقتصادی این استان را بررسی و نیازهایی که وجود دارد را شناسایی کنیم تا ببینیم چگونه می توان این شرایط را با شرایط ملی همساز کرد.

وی با بیان اینکه ارزیابی وضعیت استان ما را در اخذ تصمیمات دقیق تر کمک می کند افزود: در قالب این سفر دو روزه از نزدیک سرکشی به برخی از شهرستان ها خواهیم داشت تا از وضعیت توسعه و آبادانی آنها مطلع شویم و قطعا این سفر فرصتی است تا با اقشار مختلف این استان دیدار داشته باشیم.

گفتنی است حضور در شورای اداری استان همدان، نشست با فعالان اقتصادی این استان، حضور در شورای اداری شهرستان رزن، شرکت در مراسم یادواره شهدای کبودرآهنگ، نشست با نخبگان و فعالان اقتصادی شهرستان بهار، حضور در کنگره سراسری شهدای دانشجوی طلاب و یادواره شهدای لاله جین از جمله برنامه های سفر دو روزه رئیس مجلس شورای اسلامی به استان همدان است.

2929

 

کد N698061