سردار جزایری در گرامیداشت شهید الله‌دادی:

قدرت دفاعی ما در جهت مصالح کشور و دفاع از ایران است

سیاست داخلی

اقدامات تروریستی غرب نشان می‌دهد که از روی ضعف چنین کارهایی انجام می‌دهند٬ امیدوارم روزی شاهد افول آمریکا و زوال اسراییل باشیم.

جانشین ستاد کل نیروهای مسلح بیان کرد: آرزوی ما آزادی تمام مناطق اشغالی در سوریه است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سردار جزایری٬ در حاشیه مراسم بزرگداشت شهید محمدعلی الله‌دادی و جهاد مغنیه در جمع خبرنگاران گفت: جمهوری اسلامی بر اساس مسایلی که برای منطقه و جهان اسلام در نظر دارد٬ هیچ‌گاه تحت هیچ سیاست خارجی قرار نمی‌گیرد.

جانشین ستاد کل نیروهای مسلح خاطرنشان کرد: آمریکایی‌ها امروز به درجه‌ای رسیده‌اند که به کارهای تروریستی دست می‌زنند.

وی ادامه داد: اقدامات تروریستی آنها نشان می‌دهد که از روی ضعف چنین کارهایی انجام می‌دهند٬ امیدوارم روزی شاهد افول آمریکا و زوال اسراییل باشیم.

جزایری در پاسخ به خبرنگاری درباره اظهارات اخیر جان بولتن پیرامون قدرت موشکی جمهوری اسلامی ایران گفت: قدرت دفاعی ایران در درجه اول در جهت مصالح کشور و دفاع از ملت و مردم ایران است.

جزایری افزود: آن‌ها می‌خواهند با صحبت از این نوع در ترس‌ها افکار عمومی را منحرف و تلاش کنند نوع ایران هراسی را ایجاد کند تا بتوانند به منویات شوم خود دست پیدا کنند.

جانشین ستاد کل نیروهای مسلح در پاسخ خبرنگاری دیگری مبنی بر اینکه آیا حزب الله و ارتش سوریه می‌توانند مناطق اشغالی شمال سوریه را به زودی اشغال کنند گفت: قطعا مناطق اشغالی همه آزاد خواهد شد و ما هر چه سریع‌تر شاهد خواهیم بود که این مناطق آزاد و وعده‌هایی که در این مسیر داده شده است محقق می‌شود.

جزایری بیان کرد: آرزوی ما آزادی تمام مناطق اشغالی در سوریه است.

کد N697444