سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری:

هیچ ارتباطی با احمدی‌نژاد نداشته،نداریم و نخواهیم داشت

احمدي نژاد,جبهه پيروان

سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری با بیان اینکه ما هیچ ارتباطی با آقای احمدی‌نژاد نداشته، نداریم و نخواهیم داشت، گفت: زمانی هم که ایشان رییس‌جمهور بودند جزء منتقدان‌شان بودیم.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، سیدکمال‌الدین سجادی صبح امروز در نشست خبری خود، درباره در ارزیابی خود از جایگاه احمدی‌نژاد در بین اصولگرایان، گفت: ما هیچ ارتباطی با آقای احمدی‌نژاد نداشته، نداریم و نخواهیم داشت و زمانی هم که ایشان رییس‌جمهور بودند جزء منتقدان‌شان بودیم و در ارتباط با آقای مشایی نامه‌ مفصلی به ایشان نوشتیم.

سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری افزود: البته ایشان زحماتی هم کشیدند اما به هر ترتیب دیگر زمان‌شان سپری شده و نظام دو دوره فرصت در اختیار او گذاشت و آقای احمدی‌نژاد هر کاری که می‌خواست می‌توانست انجام دهد. امیرکبیر سه سال سمت داشت اما کلی کار انجام داد.

وی با بیان اینکه فعالیت‌های آقای احمدی‌نژاد از نظر جبهه خط امام و رهبری دیگر قابل بحث نیست، در پاسخ به این سوال که آیا به نظر شما احمدی‌نژاد می‌تواند به نوعی خودش را به اصولگرایان تحمیل کند، اظهار کرد: به هر ترتیب قدرت کلمات خیلی زیاد است چنانچه آقای دکتر روحانی از کلماتی چون اعتدال، تدبیر، امید و نمادی مثل نماد کلید استفاده کرد که قدرت بسیج کردن دارند و می‌توانند آرا را جابجا کنند. آقای احمدی‌نژاد هم در زمانی از شعارهایی استفاده کرد و رفتارهایی بروز داد که باعث شد مردم توجه خاصی به ایشان داشته باشند اما به هر ترتیب هشت سال فرصت در اختیارشان قرار گرفت.

سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری همچنین درباره وضعیت رحیمی معاون اول رییس‌جمهور سابق نیز گفت:‌ در پرونده آقای رحیمی یک نکته مثبت دیده می‌شود و آن این است که قوه قضاییه صرف‌نظر از چهره و پیشینه اشخاص بررسی‌های خود را انجام می‌دهد و حکم صادر می‌کند و این نقطه قوت قوه قضاییه قلمداد می‌شود و مایه امید است.

وی با بیان اینکه نگاه قوه قضاییه تشخیص مصالح انقلاب و نظام است، ادامه داد: این درست نیست که همه کاسه و کوزه‌ها در این پرونده سر اصولگرایان بشکند چرا که به هر ترتیب آن طرف هم پرونده کم ندارند و ما در موضوع فتنه نیز نمی‌گوییم همه اصلاح‌طلبان درگیر آن بودند بلکه معتقدیم موضوع فتنه به بخشی از اصلاح‌طلبان بر می‌گردد.

سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری درباره رحیمی گفت: من آقای رحیمی را نمی‌شناسم و هیچ وقت با او مواجه نبودم و نمی‌دانم به لحاظ فردی و اعتقادی به چه شکل‌اند اما به هر ترتیب کار قوه قضاییه را تایید می‌کنم و این را هم می‌گویم که سوء استفاده از پرونده‌ها درست نیست و این موضوع مربوط به شخص است و ربطی به جناح و گروه ندارد.

ادامه دارد

کد N696454