سردار نقدی در جمع فرماندهان بسیج:

صهیونیست‌ها باید تا نابودی کامل اسرائیل در آماده‌باش باشند

سیاست داخلی

آرزوی امام راحل در حال تحقق است. در این راه مدیون خون پاک شهدایی هستیم که قبل از شهادت حتی اهتزاز پرچم اسلام بالای سرشان را ندیده و در این آرزو خونشان را فدا کردند.

رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: صهیونیست‌ها بدانند آنچه از آن می‌ترسند به سرشان خواهد آمد و تنها راه این است که چمدان‌های خود را بسته و به کشورشان بازگردند.

به گزارش ایلنا٬ سردار محمدرضا نقدی رییس سازمان بسیج‌مستضعفین در نشست فرماندهان و مسئولین بسیج و سپاه‌های استانی کشور بیان‌ داشت: شهادت شهید الله‌دادی دستورالعملی برای آزادی قدس و جوازی جهت پاسخ مناسب علیه رژیم صهیونیستی است.

وی شهادت سردار الله‌دادی را سند روشنگری و بیدارگری دانست و تصریح کرد: شهادت ایشان بار دیگر ثابت کرد که تکفیری‌ها، شاخه نظامی جنگ‌های نامنظم رژیم صهیونیستی و آمریکا علیه امت اسلام هستند.

وی با بیان اینکه خون شهید الله‌دادی پرده از چهره منافقانه برخی برداشت، تصریح کرد: این ترور نشان داد علت حمله گسترده رسانه‌های صهیونیستی و عوامل آن‌ها به سپاه و بسیج چیست؛ نفوذ و اثر سپاه و بسیج در تقویت جبهه مقاومت باعث شده برای دشمنی با تمام توان وارد عرصه شوند.

رییس سازمان بسیج مستضعفین در ادامه خطاب به صهیونیست‌ها تأکید کرد: صهیونیست‌ها بدانند آنچه از آن می‌ترسند به سرشان خواهد آمد و تنها راه این است که چمدان‌های خود را بسته و به کشورشان بازگردند.

وی با بیان اینکه صهیونیست‌ها روی آرامش را نخواهند دید، ادامه داد: این خون‌ها بدون پاسخ نمانده و تا روز نابودی کامل رژیم صهیونیستی، آن‌ها باید کاملا در آماده باش باشند.

جانشین فرمانده کل سپاه در امر بسیج غلبه بر رژیم صهیونیستی در عملیات آزادسازی قدس را راحت‌تر از غلبه بر این رژیم در جنگ‌های ۳۳، ۲۲، ۸ و ۵۱ روزه دانست و افزود: دکترین نظامی رژیم صهیونیستی بر مبنای آفند و تهاجم بوده و این روش ۶۰ سال در ارتش آن‌ها نهادینه شده است.

وی رژیم صهیونیستی را در مسئله پدافندی بسیار آسیب پذیر و ضعیف دانسته و تصریح کرد: این آسیب پذیری در پدافند سبب شکست راحت آن‌ها خواهد شد چراکه وقتی ارتش این رژیم ۴ بار در موضع آفندی شکست خورده بی‌شک در موضع پدافندی خیلی راحت‌تر شکست خواهند خورد.

رییس سازمان بسیج مستضعفین نابودی رژیم صهیونیستی و گسترش اسلام ناب در سراسر دنیا را آرزوی بزرگ امام خمینی(ره) عنوان و خاطر نشان کرد: این آرزوی امام راحل در حال محقق شدن است و در این راه مدیون خون پاک شهدایی هستیم که قبل از شهادتشان حتی اهتزاز پرچم اسلام بالای سرشان را ندیده و در این آرزو خونشان را فدا کردند.

کد N695111