دفاع یک نماینده از ظریف: او مقتدارانه با کری قدم زد/ حمایت کنید تا توان چانه زنی ایران بالا برود

مذاکرات هسته ایران با 5 بعلاوه 1,محمدجواد ظریف

ایسنا نوشت:

یک عضو فراکسیون اصول‌گرایان رهروان ولایت با تأکید بر لزوم حمایت از تیم مذاکره کننده گفت: آقای دکتر ظریف با وزیر امور خارجه کشوری مقتدرانه قدم زد که زمانی سفیر آن کشور به شاه ایران وقت ملاقات نمی‌داد.

کمال‌الدین پیرموذن در تذکر شفاهی در جلسه علنی امروز مجلس (یکشنبه) گفت: همه ما باید با انسجام داخلی در گفتار و کردارمان حامی راستین تیم باکفایت مذاکره کننده به ویژه آقای دکتر ظریف باکیاست باشیم.

به گفته او با این حمایت، توان چانه‌زنی ایران رشید اسلامی افزایش می‌یابد.

این نماینده اصول‌گرای مجلس در ادامه به پیاده‌روی ظریف با وزیر امور خارجه آمریکا اشاره کرد و گفت: بنازم به ناز شصت و قدم‌های محکم آقای دکتر ظریف که با وزیر امور خارجه کشوری مقتدرانه قدم زد که زمانی سفیر آن کشور به شاه ایران وقت ملاقات نمی‌داد. هنر مدیران کشورها نه در دیوار کشیدن بلکه در پل زدن بین ملل است. ایران پشتیبان قاطع دکتر ظریف است.

پیرموذن همچنین از مسئولان کشور خواست که دل در گرو تحقق حماسه اقتصاد داشته باشند.

نماینده مردم اردبیل همچنین در تذکری دیگر به رئیس مجلس گفت: آقای لاریجانی به عوض ‌آنکه هوای مجمع نمایندگان استان اردبیل را داشته باشید و یار این مجمع باشید به عضو جزئی از مجمع بها می‌دهید.

پیرموذن همچنین از وزیر نفت برای آغاز پروژه تولید بنزین استاندارد در ایران قدردانی کرد و گفت: دکتر زنگنه با این پروژه بساط هزینه‌های جاری را جمع می‌کند.

 


23231

 

کد N693242