توسط آیت‌الله هاشمی؛

از سایت روابط عمومی دفتر رئیس مجمع تشخیص مصلحت رونمایی شد

سیاست داخلی

آخرین اخبار مجمع تشخیص مصلحت نظام و دیدارها، مصاحبه‌ها، سخنرانی‌ها، پیام ها و سفرهای مربوط به آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام را به همراه اسناد صوتی و تصویری منتشر می‌نماید.

در آستانه دهه فجر و به میمنت سی و ششمین سال پیروزی انقلاب اسلامی پایگاه اطلاع‌رسانی اداره کل روابط عمومی و تبلیغات دفتر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، توسط آیت‌الله هاشمی رفسنجانی رونمایی و فعال شد.

به گزارش ایلنا، در اطلاعیه روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام آمده است:

در این مراسم که مدیرکل و کارکنان روابط عمومی دفتر حضور داشتند، آیت‌الله هاشمی رفسنجانی با تأکید بر اهمیت اطلاع‌رسانی در عصر انفجار اطلاعات و وجود رسانه‌های متعدد در فضای مجازی، گفت: با تأسی از قرآن کریم و تعالیم حضرت علی(ع) در نهج‌البلاغه، بهترین کار در اطلاع‌رسانی پرهیز از افراط و تفریط و حرکت در مسیر اعتدال اسلامی است.

قابل توجه خبرنگاران، نویسندگان، محققان و پژوهشگران حوزه و دانشگاه و ارباب جراید می‌باشد که سایت مذکور با عنوان پایگاه اطلاع‌رسانی اداره کل روابط عمومی و تبلیغات دفتر رئیس و به نشانی www.prdc.ir در فضای مجازی قابل دسترسی است که آخرین اخبار مجمع تشخیص مصلحت نظام و دیدارها، مصاحبه‌ها، سخنرانی‌ها، پیام ها و سفرهای مربوط به آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام را به همراه اسناد صوتی و تصویری منتشر می‌نماید.

این اداره کل از پیشنهادها، انتقادات و ارائه نظرات همه صاحب‌نظران استقبال می‌نماید.

 

کد N692321