جنتی:

برداشتن حصرها یعنی فتنه‌گر آزاد شود تا دوباره فتنه کند

22 بهمن,احمد جنتي

آیت‌الله احمد جنتی گفت" در 22 بهمن باید این پیام را به دنیا بدهیم که ما ملتی انقلابی هستیم که از ارزش‌ها، خدا، پیامبر، دین و کتاب آسمانی حمایت می‌کنند و باید خودمان این را بفهمیم و به دیگران بفهمانیم.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در همایش سراسری ستادهای دهه فجر انقلاب اسلامی سراسر کشور به مسئولیت سنگین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در برگزاری مراسم 9 دی و 22 بهمن اشاره کرد و گفت: هدف اصلی این مراسم به صحنه آوردن مردم و نشان دادن وفاداری مردم به ارکان انقلاب اسلامی؛ امام، رهبری و ولایت فقیه و نظام جمهوری اسلامی است چرا که پشتیبان قدرت نظام، اسلام و مسئولین مردم هستند.

دبیر شورای نگهبان با اشاره به تلاش‌های دشمن برای ایجاد جدایی بین مردم و نظام تصریح کرد: دشمن می‌خواهد وانمود کند مردم از نظام فاصله گرفته‌اند و روحیه انقلابی و اثیارگری‌شان از بین رفته است.

جنتی تأکید کرد: ما باید هدف کثیف دشمن را با حضور در صحنه ناکام بگذاریم و مردم با حضورشان به دشمن نشان دهند که انقلاب را باور دارند و پای حرفشان ایستاده‌اند و سختی‌ها را تحمل می‌کنند چون هیچ کار و حرکتی تاثیر نقش مردم را در جمهوری اسلامی ندارد.

وی با اشاره به این‌که برخی افراد در داخل با مقاصد شوم سیاسی نقش حضور مردم را انکار می‌کنند، افزود: اینها باور نمی‌کنند که مردم ایستاده‌اند و مقاوم‌اند و سراغ کنار آمدن با دشمن و آمریکا می‌روند تا فشار تحریم‌ها کم شود و اقتصاد ما پویا شود.

جنتی تأکید کرد: این یک خطر بزرگ است که افرادی دارای نقش مدیریتی در کشور باور کنند که دیگر نمی‌شود مقاومت کرد و مردم تاب تحمل ندارند و باید تسلیم شویم. چون فشار تحریم‌ها از سوی دشمنان برای همین است که ما به نتیجه برسیم که باید تسلیم شویم. بنابراین باید جواب اینها را در راهپیمایی‌ها بدهیم.

دبیر شورای نگهبان افزود: ناراحتم از این‌که مقام معظم رهبری مطالبی را که مثل خورشید روشن است بیان می‌کنند و عده‌ای نمی‌فهمند و باور نمی‌کنند.

وی اضافه کرد: اقتصاد مقاومتی که مکرر مورد تأکید مقام معظم رهبری بوده است به این معنا است که ما می‌توانیم تمام مشکلاتمان را با پایداری و مقاومت و به کار گرفتن استعدادهای درخشان جوانان و امکانات فراوان حل کنیم و دشمن را ناامید کرده و شکست دهیم.

جنتی با اشاره به این‌که دشمن به تحریم‌ها دل بسته است تا مردم رابه زانو درآورد و تسلیم کند، گفت: برخی افراد که ان شاألله خداوند شرشان را از سر مردم کم کند گاهی به دشمن چراغ سبز نشان می‌دهند و می‌گویند که باید در مسائل هسته‌ای، اقتصادی و سیاسی با دشمن کنار آمد که اینها رویارویی با مردم، انقلاب اسلامی و خون شهداست.

جنتی با تأکید بر این‌که مردم باید مسئولین را بیشتر بشناسند، تصریح کرد: مردم، مردم 9 دی و 22 بهمن هستند، مردم ما روحیه باایمان و متدین و معتقد به ولایت فقیه دارند که باید از گنج‌های نهفته درون آنها بهره بگیریم.

جنتی خاطرنشان کرد: رسالت شورای نگهبان این است که مردم را به صحنه بکشد و آنچه در عمق دل مردم است را باید به سر زبانشان آورد و با شعارها به دشمن و دوستان نادان و غافل بی‌فکر خودمان پیام دهد.

وی با تأکید بر این‌که دشمن در مقام براندازی اسلام و انقلاب است و کسانی که در مقابل هدف دشمن می‌ایستند مردم هستند، گفت: اتفاق و توهینی در فرانسه به مقام مقدس پیامبر (ص) شد، متأسفم این اهانت همه مسلمانان را ناراحت کرد شنیدم این حرکت در 25 کشور دیگر تکرار شده و به 16 زبان ترجمه شده است که فاجعه بشریت و انسانیت است.

دبیر شورای نگهبان با بیان این‌که رسالت انقلاب اسلامی این است که انسا‌ن‌های دیوانه و وحشی را نجات دهد، خاطرنشان کرد: باید حساسیت کار خودمان را بدانیم و از پیامبر(ص) دفاع کنیم و اگر سر سوزنی غیرت در وجود مسئولین و مدیران و روسای کشورهای اسلامی بود به راحتی می‌توانستند دشمن را برای همیشه پشیمان کنند و حداقل کار این بود که فرانسه را تحریم کنند تا برای دیگران درس عبرت شود.

احمد جنتی با اشاره به بخشی از یک کتاب که در رابطه با مقام معظم رهبری نوشته شده بود، گفت: در این کتاب آمده است مقام معظم رهبری در سالی که اولین ژانویه یعنی عید میلاد مسیح با شب قدر همزمان شده بود به منزل سه شهید مسیحی رفته و با آنها دیدار کردند و در شب قدر این کار را به عنوان عبادت انجام دادند که باید این رفتارهای رهبرمان را برای دیگران معنی و تفسیر کنیم.

وی افزود: خدا به ما چنین رهبری داده است و او فریاد می‌زند تا ما بفهمیم فتنه یعنی براندازی نظام پس باید در 22 بهمن به دهن کسانی بزنیم که می‌گویند باید حصرها برداشته شود یعنی فتنه‌گر آزاد شود تا دوباره فتنه کند که البته حرف‌های آنها که از چند رسانه مطرح می‌شود تأثیر چندانی نخواهد داشت و کسی نمی‌تواند با این حرف‌ها نظام را زیر سوال ببرد چرا که مردم در 22 بهمن پیامشان را خواهند داد که با این افراد مخالف هستند.

جنتی خاطرنشان کرد: تا آنجا که در توان داریم باید نشان دهیم که قصد دشمن از فشارهایی که به ما می‌آورد و توهین به پیامبر (ص) چیست. چرا که این رفتارها را از سوی کشورهای غربی و آمریکایی و اسرائیلی شاهد هستیم.

انتهای پیام

کد N690714