۱
رییس سازمان بسیج عشایری کشور:

22 بهمن هیمنه پوشالی استکبار را درنوردید

  • ۳بازدید
  • ۱ رای
  • ۰ دیدگاه
رژيم صهيونيستي,22 بهمن,بسيج

رییس سازمان بسیج عشایری کشور اظهار داشت: با تدابیر حکیمانه امام خامنه‌ای (مدظله)، رژیم کودک‌کش صهیونیستی از استراتژی اصلی خویش یعنی نیل تا فرات عقب نشسته است.

رییس سازمان بسیج عشایری کشور اظهار داشت: با تدابیر حکیمانه امام خامنه‌ای (مدظله)، رژیم کودک‌کش صهیونیستی از استراتژی اصلی خویش یعنی نیل تا فرات عقب نشسته است.

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا، سرهنگ آزوغ گفت: 22 بهمن اوج قله اقتدار ملی این کشور است که هیمنه پوشالی استکبار را در نوردید و 22 بهمن و رهبری حضرت امام (ره) بود که لباس خاری و ذلت را بر تن استکبار و ایادیش پوشاند و مردم ایران و جهان اسلام طعم شیرین انسجام اسلامی و ملی را چشیدند.

وی با اشاره به نقش رهبر معظم انقلاب اسلامی در بسط و توسعه امنیت ملی و راهبردهای تعریف شده و نقش آفرینی معظم له در سیاست های کلان دفاعی، افزود: نظام اسلامی قواره‌ای است که برای دنیای اسلام و مستضعفین و آزادگان جهان در نظر گرفته شده است و وعده خداوند متعال است و رهبری این نظام با توجه به شرایط مجموعه جهانی و اسلامی بر تهدید ها و فرصت ها اثرگذاری دارد و سکان کشتی اسلامی را هدایت و نقش آفرینی می‌کند.

سرهنگ آزوغ با اشاره به ایفای نقش محور مقاومت در برابر صهیونیسم با توجه به تجاوز اخیر ارتش ر‍ژیم صهیونیستی به عمق خاک لبنان، تصریح کرد: با تدابیر حکیمانه امام خامنه‌ای (مدظله)، رژیم کودک‌کش صهیونیستی از استراتژی اصلی خویش یعنی نیل تا فرات عقب نشسته است و اگر امروز در اطراف خویش دست به حرکاتی می‌زند و با تمام توان به جنگ خانواده‌ای یا شهرکی می‌آید، می‌خواهد به آن مردم تحت ستم خود بگوید هنوز نیم رمقی از حیاتش باقی مانده است.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.