محسن رضایی:

حزب‌الله رژیم صهیونیستی را به جهت حادثه تروریستی اخیر قصاص خواهد کرد

رژيم صهيونيستي,محسن رضايي

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام تاکید کرد که حزب‌الله رژیم صهیونیستی را به جهت حادثه تروریستی اخیر قصاص خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، محسن رضایی در حاشیه مراسم تشییع پیکر شهید محمدعلی الله دادی در ارزیابی دلایل حادثه تروریستی اخیر رژیم صهیونیستی علیه حزب الله ، اظهار کرد: رژیم صهیونیستی می‌خواست از این کار نوعی قدرت‌نمایی اطلاعاتی خود را نشان دهد.

وی ادامه داد: رژیم صهیونیستی همچنین نگران کارهایی بود که ممکن است مردم سوریه و لبنان علیه تکفیری‌هایی که در مرز فلسطین مستقر هستند و توسط اسرائیل پشتیبانی می‌شوند و سلاح از طریق اسرائیل به آنها می‌رسد، انجام دهند.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام ادامه داد: بخشی از جبهه النصره در همین جنوب منطقه قنیطره است که از طریق اسرائیل به آنها مهمات می‌رسد. اسرائیلی‌ها نگران بودند که ممکن است در این منطقه عملیاتی صورت گیرد و ارتباط آنها با تکفیری‌ها قطع شود.

رضایی همچنین درباره تاثیر این حادثه بر محور مقاومت، تاکید کرد: محور مقاومت دارای استراتژی مشخصی است که با یک یا دو حادثه از آن استراتژی خارج نخواهد شد. هر چند حزب‌الله قصاص این کار را خواهد گرفت. حزب‌الله دارای تدبیر و برنامه درازمدت است و عصبانیت به آنها کشیده نخواهد شد هر چند این مساله را قصاص خواهند کرد.

انتهای پیام

کد N686317