تابش شهادت سردار محمدعلی الله دادی را تسلیت گفت

سیاسی

نماینده مردم اردکان با صدور پیامی شهادت سردار محمدعلی الله دادی فرمانده سابق تیپ الغدیر یزد و شهدای راه مقاومت را تبریک و تسلیت گفت.

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا، در پیام مجمدرضا تابش آمده است: شهادت سردار سرتیپ پاسدار محمدعلی الله دادی فرمانده سابق تیپ الغدیر استان یزد بار دیگر نشان دارد که سپاه در راستای تحقق آرمان هایش در هر جایی که ظلم و بی عدالتی بیداد می کند از جان و دل حضور می یابد.

متن کامل این پیام بدین شرح است:

بسم رب الشهداء والصدیقین

شهادت سردار سرتیپ پاسدار محمدعلی الله دادی فرمانده سابق تیپ الغدیر استان یزد بار دیگر نشان دارد که سپاه در راستای تحقق آرمان هایش در هر جایی که ظلم و بی عدالتی بیداد می کند از جان و دل حضور می یابد.

این سردار رشید اسلام که در عرصه دفاع مقدس و مسئولیت تیپ الغدیر استان یزد ، همت و مجاهدتی ماندگار از خود به یادگار نهاد، در دفاع از عزت اسلام و مسلمین جان بر کف نهاد و به همرزمان شهیدش پیوست.

اینجانب ضمن ارج نهادن به مقام شهدای والامقام راه درخشان مقاومت ، شهادت سردار الله دادی را محضر فرمانده معظم کل قوا،رزمندگان ؛ خانواده و دوستداران این شهدای گرانقدر تبریک و تسلیت عرض نموده و برای روح متعالی شان، علو درجات معنوی را از درگاه خداوند خواستارم.

انتهای پیام

کد N685177