در پیام عمار حکیم به سیدحسن نصرالله مطرح شد؛

رفتارهای وحشیانه صهیونیست‌ها به اراده مقاومت خللی وارد نخواهد کرد

سیاست خارجی

مطمئن هستیم این رفتارهای وحشیانه به اراده و استواری فرزندان مقاومت اسلامی و عزم جزم آنان برای نقش بر آب کردن نقشه‌های تقسیم و سلطه بر منطقه خللی وارد نخواهد کرد.

رئیس مجلس اعلای اسلامی عراق، در بیانیه‌ای خطاب به سیدحسن نصرالله، دبیر کل حزب الله لبنان، حمله اخیر صهیونیست‌ها و به شهادت رساندن گروهی از نیروهای مقاومت اسلامی را مصداق روشن تروریسم و نشان ضعف رژیم صهیونیستی دانستند.

به گزارش ایلنا٬ متن کامل  بیانیه سیدعمار حکیم، بدین شرح است:

جناب حجت الاسلام و المسلمین علامه سیدحسن نصرالله (دام عزه)
دبیر کل محترم حزب الله لبنان

سلام علیکم و رحمة الله و برکاته
با دقت بسیار اخبار هجوم اخیر صهیونیست‌ها را که به شهادت و مجروح شدن جمعی از مردان مقاومت اسلامی انجامید تعقیب می‌کنیم. ضمن محکوم کردن شدید این حملات وحشیانه که وجه دیگری از تروریسم در منطقه‌اند و ضعف رژیم صهیونیستی در برابر مقاومت اسلامی را نشان می‌دهد، مطمئن هستیم که این رفتارهای وحشیانه به اراده و استواری فرزندان مقاومت اسلامی و عزم جزم آنان برای نقش بر آب کردن نقشه‌های تقسیم و سلطه بر منطقه خللی وارد نخواهد کرد.

در سوگ شهادت این عزیزان شریک شماییم و حمایت و هم‌بستگی خود را اعلام می‌کنیم و از خداوند متعال می‌خواهیم که آنان را غرق رحمت بی پایان خود سازد و به بستگانشان صبر و اجر دهد و ملت دوست و برادر لبنان را از بلیات دور بدارد.

عمار حکیم
رئیس مجلس اعلای اسلامی عراق
۲۷ ربیع الاول ۱۴۳۶
۱۹/ ۱/ ۲۰۱۵

کد N684898