۱
سخنگوی کمیسیون تلفیق به ایلنا خبر داد:

کلیات بودجه 94 تصویب شد

  • ۴بازدید
  • ۱ رای
  • ۰ دیدگاه
مجلس

امروز در کمیسیون تلفیق بودجه سال 94 در خصوص کلیات بودجه به بحث پرداختیم و دقایق گذشته با اتمام جلسه، کلیات بودجه به تصویب کمیسیون رسید.

سخنگوی کمیسیون تلفیق گفت: ما در بررسی بودجه سه مقطع را پشت سر می‌گذاریم؛ بحث بررسی و تدوین کلیات بودجه، که امروز به تصویب رسید. بعد از آن وارد بحث و بررسی درآمدهای دولت در سال آینده می‌شویم و سپس وارد بررسی هزینه‌های دولت در بودجه سال 94 خواهیم شد.

محمدمهدی مفتح، در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا٬ اعلام کرد: امروز در کمیسیون تلفیق بودجه سال 94 در خصوص کلیات بودجه به بحث پرداختیم و دقایق گذشته با اتمام جلسه، کلیات بودجه به تصویب کمیسیون رسید.

وی در ادامه افزود: در جلسه بررسی کلیات بودجه، نسبت به بودجه سال 94 آگاهی یافتیم و بودجه سال گذشته را به منظور بررسی عملکرد آن و میزان تحقق برنامه‌ها مورد ارزیابی قرار دادیم.

مفتح تصریح کرد: ما در بررسی بودجه سه مقطع را پشت سر می‌گذاریم؛ بحث بررسی و تدوین کلیات بودجه، که امروز به تصویب رسید. بعد از آن وارد بحث و بررسی درآمدهای دولت در سال آینده می‌شویم و سپس وارد بررسی هزینه‌های دولت در بودجه سال 94 خواهیم شد.

سخنگوی کمیسیون تلفیق در پایان خاطرنشان کرد: کمیسیون تلفیق از پس فردا وارد بررسی و تدوین درآمدهای بودجه سال 94 شده و به صورت جزء به جزء درآمدهایی دولت مانند درآمدهای نفت، مالیات و سایر درآمدها را بررسی خواهد کرد، که پس از تصویب شدن وارد فاز بررسی هزینه‌های دولت خواهیم شد.

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.