در 30 قسمت از شبکه اول سیما پخش می شود

شرح احادیث اخلاقی توسط حضرت آیت الله خامنه ای در «عطر ماندگار»

سیاسی

بخش سوم احادیث اخلاقی با شرح حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در 30 قسمت به مدت یک ماه به روی آنتن صداوسیما خواهد رفت.

به گزارش خبرگزاری مهر، این مجموعه که با عنوان «عطر ماندگار» هر شب قبل از خبر ساعت 21 شبکه یک سیما پخش خواهد شد و شبکه قرآن سیما نیز آن را بازپخش خواهد کرد، شامل قطعات کوتاهی از شرح احادیث اخلاقی است که حضرت آیت الله خامنه‌ای در ابتدای درس خارج فقه خود بیان می‌کنند.

همچنین شبکه رادیویی قرآن نیز صوت این مجموعه ارزشمند را در کنداکتور پخش خود قرار داده است. احادیث گنجانده شده در این مجموعه با مضامین اخلاقی و اجتماعی و قابل استفاده برای عموم جامعه است و شرح حضرت آیت الله خامنه‌ای بر احادیث نیز حاوی نکات نو و کاربردی در سبک زندگی اسلامی است. قالب هنری برنامه و موسیقی زیبای انتخاب شده برای آن نیز بر گیرایی و جذابیت اثر افزوده است.

پخش مجموعه عطر ماندگار از ماه رمضان سال 1392 آغاز و تاکنون 53 قسمت از این مجموعه پخش شده است. این قطعات همچنین بر روی پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری به نشانی www.leader.ir با قابلیت دریافت، قرار داده شده است.

پیوند مستقیم به صفحه عطر ماندگار:

http://www.leader.ir/langs/vijename/16/?p=1

تولید سری سوم احادیث اخلاقی با شرح رهبر معظم انقلاب بنا به درخواست‌های مخاطبان رسانه ملی در موسسه فرهنگی- هنری «اکسیر پژوهش» به تهیه‌کنندگی سید فرشاد حسینی و کارگردانی روح الله عبادی صورت گرفته است.