بیانیه حزب تمدن اسلامي؛

حرمت شکنی هفته‌نامه فرانسوی نشات گرفته از توطئه‌های استکبار جهانی است

سیاسی

حزب تمدن اسلامي در محكوميت اقدام توهين‌آميز نشريه مزدور فرانسوی بیانیه ای صادر کرد و این اقدام را نشات گرفته از توطئه استکبار جهانی دانست.

به گزارش خبرگزاری مهر، در این بیانیه بر ضرورت وحدت هرچه بيشتر مسلمانان عالم براي رويارويي با اين اقدامات نفرت‌انگيز تاکید شده است.

متن این بیانیه به شرح زیر است.

بسم‌الله الرحمن الرحيم

در ماه ولادت پيامبر اعظم (ص) و در هفته وحدت انتشار كاريكاتور توهين‌آميز به ساحت مقدس نبي‌مكرم اسلام حضرت ختمي مرتبت(ص) از سوي نشريه مزدور فرانسوي لكه ننگ ديگري است بر دامان مدعيان دروغين آزادي و دفاع از حقوق بشر.

تروريسم صهيونيستي داعشي در ميدان جنگ زميني و ژورناليسم هتاك و تروريست‌پرور رسانه‌اي غرب، شمشير دو لبة كينه‌توزي و طراحي دشمنان اسلام براي خاموش كردن اين نور الهي هستند كه بدون شك نور خداوند خاموش شدني نيست و شكست و ذلت خاري نصيب دشمنان اين دين حنيف و پيامبر والا مرتبه‌اش خواهد شد.

حزب تمدن اسلامي با الهام از امام راحل عظيم‌الشأن و تبعيت از ولي امر مسلمين جهان ضمن محكوم نمودن اين حرمت‌شكني آشكار كه نشأت گرفته از توطئه‌هاي استكبار جهاني بويژه MI6 و CIA مي‌باشد، وحدت هرچه بيشتر مسلمانان عالم را براي رويارويي با اين اقدامات نفرت‌انگيز از خداوند بزرگ مسئلت دارد.